AMII – alkomaty i filtry do wody

Nazwa Firmy: Amii
Adres: ul. Grabińska 23, Łódź
Województwo: Łódzkie
Branża: Filtry do wody i alkomaty
Tel. (42) 636 69 52
Oferta: Alkomaty oraz filtry do wody

Witam serdecznie,

Nasza firma powstała w 1977 roku. Sprzedajemy i dystrybuujemy trzy główne rodzaje produktów są to:

  • keski (zapinki do futer)
  • alkomaty
  • filtry do wody

Od lat zajmujemy się sprzedażą testerów trzeźwości i alkomatów. Oferujemy zarówno proste w obsłudze, tanie urządzenia dla osób prywatnych, jak i profesjonalne, atestowane alkomaty dla firm, policji czy innych służb specjalnych. Nasze produkty sprzedajemy i serwisujemy zarówno w sklepach naziemnych jak i internetowych, przy czym w ostatnich latach przykładamy szczególną uwagę do rozbudowy i promocji sklepów internetowych. Jest to związane również z tym, że coraz więcej naszych towarów eksportujemy do innych krajów Europy a także do Ameryki Północnej i Azji. Firma AMII zostały trzykrotnie w latach 2006, 2007 i 2008 nagrodzona Gazelą Biznesu. Jest to nagroda przyznawana przez Puls Biznesu dla najszybciej rozwijających się firm średniej wielkości.

Prowadzimy także akcje społecznościowe takie jak kampania mająca na celu uświadomienie pijanych kierowców prowadzona na portalu www.ilemogewypic.pl

Wspieramy również rozwój lokalnych społeczności poprzez promocję i finansowanie piłkarskiego klubu sportowego Amii Nowosolna.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum