Angielski

Język angielski jest obecnie najważniejszym językiem na świecie. Nie ważne czy jesteś uczniem gimnazjum, studentem, czy osobą poszukującą pracy w Polsce czy zagranicą, angielski jest niezbędny. Będąc świadom tegoż faktu, połączywszy to z miłością do języka angielskiego, stworzyłem serwis, który obecnie Państwo przeglądacie. Mam nadzieje, iż znajdziecie wiele przydatnych informacji i będzie tu wracać tak często jak to tylko będzie konieczne.

Serwis www.ang.uczsie.edu.pl przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych uczniów. Poświęcony jest w 100% nauce języka angielskiego. Darmowej nauce! Oferuje testy, ćwiczenia, korepetycje – generalnie wszystko co uczeń potrzebuje by opanować język angielski.
Zapraszamy do nauki!!!

Jeśli wcześniej rejestrowałeś się w serwisie www.e-angielski.com – nie musisz się rejestrować ponownie – wystarczy iż zalogujesz się używając swojej poprzedniej ksywki!

Czego możesz się spodziewać po stronie? Najnowszych i najswieższych informacji na temat matury z języka angielskiego, przykładowe zadania do matury, matury z poprzednich lat wraz z odpowiedziami, testy interaktywne ze słownictwa, gramatyki oraz do FCE, czy np CAE. Strona jest przejrzyście podzielona na kategorie.

Warto wspomnieć o dziale korepetycje z angielskiego – darmowe ogłoszenia o korepetycje z całej Polski

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum