Atrakcje Rewala

Rewal to od kilku lat jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich województwa zachodniopomorskiego, chętnie odwiedzana od maja do września przez rzesze wczasowiczów, przybywających z całego kraju.
W jaki sposób Rewal zyskał sobie taką popularność wśród młodzież, dorosłych i osoby starsze?
Na pewno to atrakcyjne ułożenie (na wysokim klifie), szeroka i piaszczysta plaża, czysta woda, jak również korzystny klimat.
Ale walory turystyczne Rewala, jakie ofiarowała mu przyroda to nie jedyne powody, dla których odwiedza go tak wiele wczasowiczów. To również nowoczesna oferta noclegowa zawierająca wszelkie możliwe formy zakwaterownia: nowoczesne kwatery, ośrodki wypoczynkowe w Rewalu, i inne chętnie rezerwowane obiekty noclegowe.
Rewal to także coś więcej – to nie tylko liczne stołówki, kawiarnie i puby – ale przede wszystkim wyjątkowa dbałość o wygląd zewnętrzny – równo przycięte krzewy, czyste i zadbane chodniki, to również liczne występy artystyczne i różnorodne atrakcje turystyczne, do których zaliczyć m.in. możemy:
– latarnia morska w Niechorzu,
– kolejka RETRO,
– hala sportowa i korty tenisowe,
– paralotniarstwo,
– i jezioro Liwia Łuża, o powierzchni 220 ha
Jeżeli i Ty chciałbyś zwiedzić Rewal w tym roku już teraz, zaplanuj wakacje i zarezerwuj pokoje w Rewalu. Serdecznie zapraszamy!

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum