Azja turystycznym hitem?

Pasjonaci podróżowania po świecie, mają już całkowicie dosyć zwiedzania miejsc typowo komercyjnych, które w pełni zostały przygotowane pod turystę. Podróżnicy poszukują celów jeszcze nie odkrytych, które mają wiele do zaoferowania, a dodatkowo jeszcze wyglądają niesamowicie atrakcyjnie.

Tutaj właśnie pojawia się Azja i jej szansa na doskonały biznes.Wprawdzie północna i wschodnia część kontynentu jest bardzo chętnie już teraz odwiedzana, ale dla podróżnika szczególnie interesującym miejscem jest Azja południowa, gdzie przecież nie dotarły jeszcze nowoczesne technologie, a wiele miejsc pozostaje w nienaruszonym, dziewiczym stanie. Firmy, które zajmują się promocją turystyki na tych obszarach już teraz rozpoczęły prace zmierzające do zupełnej odmiany stanu rzeczy.

Problemem, który ograniczał odwiedzanie Kambodży, Wietnamu czy Laos nie jest stan tych krajów tylko drogie połączenia lotnicze. Już teraz jednak tanie linie dają możliwość lotu z Londynu do wybranego kraju Azji, kosztem mniejszym niż 2500 złotych w dwie strony.

Może to być bardzo ważny krok, który poważnie zwiększy zainteresowanie tymi rejonami zarówno podróżników jak i turystów. Kraje, które szczególnie mogą zainteresować poszukiwaczy ciekawych przygód to choćby Malezja czy Laos. Najbardziej charakterystycznym krajem w tym obszarze jest Tajlandia, ale tutaj przecież organizowanych jest mnóstwo wyjazdów turystycznych i trudno kraj nazwać nieodkrytym. Kolejne lata mogą być dla Azji kluczowe i pokażą one, czy kraje mogą się bogacić na turystyce.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum