Budowa sklepu na WordPress

WordPress udostępnia dzisiaj wiele funkcji. Dzięki tysiącom wtyczek i motywów graficznych internauta ma do dyspozycji potężne narzędzie, które może wykorzystać do budowy praktycznie dowolnej strony internetowej.

Co powiecie na sklep na WordPress?

Dla części z Was pomysł wydaje się być absurdalny. Jest to w pewnym stopniu usprawiedliwone, gdyż WordPress uznawany jest wciąż za platformę blogową. Nie wolno jednak zapominać, że omawiana platforma skrywa w sobie wiele funkcji. Dzięki elastycznym możliwościom przebudowy możliwe jest wprowadzenie dowolnych modyfikacji kodu platformy.

Samemu do drobnej przebudowy potrzebna jest tylko podstawowa znajomość HMTL, PHP i CSS. Jeśli nie znamy się na tym, to nic nie szkodzi. W sieci dostępnych jest setki motywów graficznych wzorowanych na prawdziwych sklepach internetowych.

Z tym łatwo się uporać, ale co z przyjmowaniem opłat za produkt? Na polskim rynku dostępnych jest kilka ciekawych wtyczek, lecz z pewnością najlepszą jest TradeMatik, dzięki któremu otwieramy się w pełni na polskie kanały płatności. W panelu administratora zostaniemy powiadomieni, gdy ktoś zakupił oraz opłacić dany towar, dzięki czemu będziemy mogli skupić się na pakowaniu oraz wysyłce.Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum