Czy opłaca się mieć nawigację

Wkrótce zostanę posłańcem samochodowym i tak mnie natchnęło, ponieważ znam Warszawę na tyle, żeby nigdy nie założyć, że zabłądziłem, ale precyzyjnych adresów i nazw krzyżówek niestety nie znam.
Więc może mogłaby mi w tym pomóc nawigacja navigon z ekranem HP. Fajne urządzenie, tak zwany GPS, który pokieruje cię za rączkę do adresu, który mu wpiszesz. Położenie samochodu, którym podróżujemy pokazuje satelita na niebie tak, że system zawsze wie dokładnie, gdzie przebywamy.
Za sprawą tego nie byłbym zmuszony przerzucać kartek mapy co chwila i patrzeć, czy na pewno dobrze jadę. Tutaj miły damski głos pokieruje mnie prosto do punktu docelowego. Wystarczy podać nazwę ulicy, która nas interesuje, a reszta dzieje się sama. Bardzo to wygodne! Do tego monitor urządzenia jest dziewięciocalowy i czytelny, jak na tego typu urządzenie. W ogóle monitory hp to bardzo dobre urządzenia w swoim segmencie. Tak samo jak notebooki hp. Niedługo idę na spotkanie informacyjne do kurierów, więc zapytam się, czy sfinansowaliby mi takie urządzenie.
Właśnie wróciłem ze spotkania. Okazało się, że każdy kurier dostaje jako osprzęt od nich takie cudo. Świetnie! Już przepadam za nimi. Biorę się więc ostro do rozwożenia paczek.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum