Domy i mieszkania w Krakowie Developer zaprasza

Apartamenty „Wieniawski” to wygodne i komfortowe domy o wysokim standardzie i ciekawej stylistyce. Harmonia i wirtuozeria w stosowaniu rozwiązań architektonicznych kreują przestrzeń przepełnioną spokojem i niepowtarzalną atmosferą.

Za pośrednictwem tego serwisu chcemy Państwu zaprezentować miejsca, gdzie warto zamieszkać. Wszystkie nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość zarówno w doborze materiałów budowlanych jak i aranżacji, a także dbałość o ich wykonanie.

Developer oferuje domy i mieszkania, w tym nowoczesny, elegancki budynek, podzielony na dwie części o zróżnicowanej wysokości 3 i 4 kondygnacji. Usytuowanie na osi wschód – zachód powoduje, że w 31 znajdujących się w nim mieszkaniach zawsze będzie dużo naturalnego światła.

Altamira to niewielki, kameralny budynek, położony na uboczu, z dala od wielkomiejskiego hałasu. Wielość zastosowanych rozwiązań architektonicznych pozwala na komfortowe użytkowanie mieszkań zarówno rodzinom wielodzietnym, jak i osobom mieszkającym samotnie. Sprzedajemy najlepsze domy w Krakowie.
Wszystkie nasze inwestycje cechuje wysoka jakość zarówno w doborze materiałów budowlanych jak i wykończeniowych, a także dbałość o ich wykonanie. Pierwszy rzut oka na plan domu wystarczy, aby stwierdzić, że nasze budynki są wyjątkowe.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum