Elementy multimedialnego telefonu komórkowego.

Dźwięki true tone są drugą pod względem popularności usługą na komórki zaraz po dzwonkach real music. Dźwięki te też mają jakość plików mp3 znanych z komputerów PC a przedstawiają różne odgłosy i śmieszne teksty. Do pobrania są na stronie Plus-gsm.com.

Dzwonki na komórkę w ostatnich latach przeszły proces ewolucji. Z prostych dzwonków monofonicznych przekształciły się w bardzo wiernie naśladowujące oryginał i miło brzmiące dzwonki real music. Bogata też jest baza życzeń na różne okazje takie jak święta walentynki, boże narodzenie, imieniny, urodziny itp. Szeroką grupę dzwonków real music stanowią różne teksty powiedziane w śmieszny sposób. Dzwonki TrueTone najczęściej są ściągane na komórki SonyEricsson, Samsung, Siemens, Sendo.
Smsy przestały służyc już jako forma wymiany krótkich komunikatów. Coraz częściej używane są aby złoży komuś życzenia imieninowe. W internecie istnieje wiele stron, w których jednym z obsługiwanych komponentów jest bramka internetowa. Za pomocą bramki można wysyłać m.in. śmieszne smsy podpisując się nikiem.
Nie ma sensu trzymać komórki w plecaku i używać go raz na miesiąc, gdy trzeb gdzieś zadzwonić.
Komórka jest po to, byś miał z niego satysfakcję i dawać jak największe możliwości zabawy. Jeśli Twój telefon będzie posiadała najnowsze multimedia a w szczególności dzwonki real music i gry java to na pewno będzie to ciekawy gadżet warty pozazdroszczenia.  Dzwonki real music są to często krótkie, bardzo znane fragmenty znanych piosenek. Ciekawe dzwonki na komórkę są dobrym lekarstwem na nudę. Gdy chcesz rozbawić przyjaciół zaskocz ich takim właśnie dźwiękiem.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Comments are closed.