Elementy Symfonii Premium

Środki Trwałe premium – Program sprawi łatwiejszym prowadzenie ewidencji, aktualizację, inwentaryzowanie i umarzanie środków trwałych, niskocennych części majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Wykonuje listę miejsc używania środków i ich elementów składowych.

Handel premium – magazyny, sprzedaż, usługi, rozliczenia. Program usprawnia sprzedaż i zarządzanie magazynem (pełna ewidencja stanu magazynowego). Daje możliwość na drukowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje przedsiębiorstwa wielooddziałowe. Pozwala prowadzić założoną politykę sprzedaży. Pracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

Mała Księgowość premium – Program dedykowany jest dla przedsiębiorstw prowadzących uproszczoną księgowość. Wspomaga ewidencję i prowadzenie rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z zakładem ubezpieczeń społecznych – kooperacja z oprogramowaniem Płatnik. Symfonia umożliwia prowadzenie rozrachunków z klientami, urzędami i pracownikami. Upraszcza sprawdzanie dochodowości uruchamianych działań gospodarczych.

Kadry i Płace premium – Program wspomaga rozporządzanie płacami i informacjami kadrowymi zatrudnionych i firmy. Umożliwia tworzenie dokumentów kadrowo-płacowej. Pozwala na planowanie, badanie czasu pracy i płac. Ułatwia rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Analizy Finansowe premium – Program pomaga i przyspiesza pracę sektorów ekonomiczno- finansowych w przedsiębiorstwie. Daje możliwość na natychmiastowe przygotowanie dowolnych analiz danych zewidencjonowanych w oprogramowaniu Symfonia Premium Finanse i Księgowość. Wykorzystuje wzbogacony o kolejne funkcje arkusz kalkulacyjny MS Excel.

Płace premium – Program wspomaga menadżerowanie płacami w przedsiębiorstwie. Obsługuje różne metody wynagradzania. Przyspiesza comiesięczne i roczne raporty – tworzy listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy. Zapewnia tajność płac. Wspiera rozrachunki z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Faktura premium – Program Symfonia supportuje prowadzenie sprzedaży w firmach usługowych i handlowych (które nie prowadzą gospodarki magazynowej). Wystawia potrzebne dokumenty sprzedaży, w PLN i w walutach obcych. Rozlicza płatności gotówkowe i bezgotówkowe. Pozwala zaplanować i nadzorować określoną politykę sprzedaży. Sprzęt z którym współpracuje to: drukarki fiskalne, współpracuje z kasami fiskalnymi.

Finanse i Księgowość premium – Program robi wszystkie niezbędne zadania księgowe – od tworzenie planu kont i łatwego księgowania dokumentacji, przez zautomatyzowany bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i raportów.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum