Grand Theft Auto

GTA

(Grand Theft Auto) to seria kontrowersyjnych gier, w których wcielamy się w rolę złodzieja. Pierwsze zadania początkowo wygodne, przeradzają się w brawurowe strzelaniny i napady na kasyna. Gra uznawana jest za jedna z najbrutalniejszych i budzi wielkie kontrowersje. Pierwszą trójwymiarową odsłoną serii Grand Theft Auto było Grand Theft Auto 3, którego akcja toczyła się w mieście Liberty City. Obszar gry był duży jak na tamte chwile, a gra zadziwiała swoimi możliwościami. Kolejna częścią było GTA SA czyli Vice City. Było to kolejny wielkie dokonanie wydawców gry firmy Rockstar. Najnowszą jak dotychczas wydana na Play Station częścią gry jest, bogactwo możliwości, setki zadań, interesująca fabuła to zaledwie niektóre atuty tej gry. Gra zadziwia niezwykle ładna grafika, duża różnorodnością, prowadzenie pojazdów również jest niezwykle wygodne. Liczne nowe bronie oraz pojazdy (np. Łodzie czy samoloty) powodują, że gra ta nadzwyczaj wciąga i można przy niej spędzić długie godziny.

Już wkrótce na nasze pecety wyjdzie nowa część tej wspaniałej gry. Gta 4 wyjdzie chyba pod koniec 2007 roku lub w wczesnych miesiącach 2008. Choć jak wiemy wydawcom kontrowersyjnych gier często wydarzają się zwłoki, to mamy nadzieję, że gra ujrzy światło dzienne jak najprędzej. Gra powstała na nowym silniku graficznym, dzięki czemu zadziwia piękną grafiką i efektami. Gra osadzona będzie chyba w jednej z amerykańskich metropolii. Początkowo gra wyjdzie na Play Station 3 i Xbox 360. Na PeCety wyjdzie kilka miesięcy później.

Jeśli chciałbyś pogadać o Gta, jakaś misja sprawia Ci problem, chciałbyś się podzielić spostrzeżeniami zobacz forum o GTA. Znajdziesz tam wiele zdumiewających dyskusji, i odpowiedzi na wiele pytań.Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Grand Theft Auto”

  1. GTA 5 demo PL Says:

    Heh, nieźle. A mieliście okazję grać już w demówkę GTA V?

Opinie i komentarze na forum