Grzałki

W okresie poza sezonem grzewczym nasze grzejniki łazienkowe i grzejniki kuchenne gasną i tracą swoją funkcjonalność. Temperatura wewnętrzna pomieszczeń w okresach szczególnie przejściowych lubi spadać do niższych, niekomfortowych owocujących częstymi przeziębieniami u lokatorów budynku. Temperaturą optymalną dla ciała w łazience jest 25 stopni Celcjusza. Wydaje się, że jest to a wykonalne szczególnie w mieszkaniach, które są podłączane do sieci ciepłowniczych. W wypadku wolno stojących domów często nie opłaca się dogrzewać pomieszczeń innych niż łazienka. Więc gdzie znaleźć rozwiązanie?

Najprostszym rozwiązaniem jest zakup grzałki, która w systemie zamkniętym dogrzeje wybrane przez nas pomieszczenie. Warto wybrać najnowsze i najinnowacyjniejsze rozwiązania. Polecam grzałki z najnowszej linii grzałek SQUARE-Line firmy Terma Technologie.

Firma Terma Technologie jest wiodącym producentem grzałek w Polsce. Nasze grzałki są rozpoznawalne i bardzo cenione na rynkach zagranicznych, zwłaszcza na zachodzie. Co więcej, inwestujemy i realizujemy nowe innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają nowe trendy designerskie i technologiczne w branży grzewczej. Na czym polega innowacyjność grzałek SQUARE-Line? Grzałki te są przystosowane do wprowadzonego przez nas na rynek systemu Terma-SPLIT. Jest to system który rozdzielił grzałkę na dwa kompatybilne urządzenia – element grzejny na stałe montowany w grzejniku oraz sterownik nim kierujący. Umożliwia to wymianę sterownika w dowolnym momencie bez konieczności zamykania obiegu wodnego i wzywania fachowca. Możemy zdjąć sterownik np. na czas remontu itp.

Sterowniki KTX1, KTX2 i KTX3 dają grzałce wiele rozwiązań które możemy dostosować do własnych potrzeb. Grzałki KTX3 posiadają m.in. panel LCD, możliwość ustawienia temperatury z dokładnością do stopnia, czy wielofunkcyjny timer sterujący. Grzałki te to sprawdzone i najlepsze rozwiązanie dla Twojego grzejnika.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum