Implanty zębów

Rozwój serwisu nasza-klasa.pl z pewnością przyczynił się do wysypu spotkań klasowych – na podobny pomysł wpadli także uczniowie mojej klasy z czasów szkoły podstawowej – z ciekawości i ja się na nie wybrałem. Do spotkania od początku nie byłem przekonany. Moje nastawienie zmieniło się jednak, kiedy w trakcie zaczęliśmy się razem naprawdę dobrze bawić. Wspominaliśmy nasze najlepsze wybryki których dopuściliśmy się będąc w podstawówce. Szczególnie zapadł mi w pamięci wybryk Sławka, który to założył sztuczne implanty zębów i tak z ogromnym krzykiem gonił wszystkie dziewczyny, które to naprawdę były przerażone.

Z ogromnym uśmiechem na twarzy wspominał jak to te kilkanaście lat temu wparował z krzykiem do damskiej toalety mając kaptur i implanty oraz strasząc zdziwione dziewczyny. Jak nam dalej opowiadał, w toalecie po jego „ataku” panował ogromny harmider. Wszyscy krzyczeli – nawet on sam. Po chwili zjawiły się nauczycielki, które długo musiały uspokajać dziewczyny i szukać źródła ich strachu – naszego kolegi.

Ta sytuacja widocznie bardzo dobrze utkwiła w jego pamięci, ponieważ opowiadał ją z ogromnym przejęciem i po prostu mistrzowsko naśladował wszystkich po kolei o których była mowa. Owo spotkanie klasowe naprawdę się udało. Myślę, że teraz częściej będziemy organizować podobne meetingi. Być może jakiś wspólny wyjazd na kilka dni? Zobaczymy.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum