Jak żyjesz?

Potrzebujesz choroby żeby wyrwać się z pracy i odpocząć? Myślisz, że L4 to przepustka z oddziału zamkniętego w którym tkwisz codziennie od kilku lub kilkunastu lat? Po powrocie z pracy nie masz na nic ochoty, zjadasz obiadokolacje siadasz z gazetą przed telewizorem i nic nie rozumiesz ani z gazety ani z audycji telewizyjnej, zasypiasz i budzisz się tylko po to żeby się rozebrać i położyć spać. Budzisz się i masz wrażenie że to wszystko już było.

To mogą być objawy syndromu przewlekłego zmęczenia. Wtedy stajesz się bardziej podatny na choroby a Twój organizm nie ma dość siły by stawić czoła najbanalniejszej infekcji. Narastanie takiego stanu rzeczy może także prowadzić do depresji. A osłabienie układu immunologicznego oprócz zwiększenia zapadalności na infekcje grozi także w konsekwencji rozpoczęciem procesu nowotworowego w Twoim organiźmie.

Można odwrócić taki stan rzeczy. Należy działać na wszystkich płaszczyznach. Rozpoczynając od najbardziej podstawowych fizjologicznych czynności aż do sfer bardziej wysublimowanych. Po pierwsze tryb życia – ile czasu spędzasz na świeżym powietrzu i w ruchu a ile w pozycji siedzącej bądź leżącej. Po drugie sposób odżywiania – ile posiłków jesz dziennie, czy jadasz regularnie, jaka jest jakość Twoich posiłków czy stosujesz suplementy diety (na stronie Aloes dla zdrowia i urody dystrybutora Forever Living Products dowiesz się więcej na temat zdrowego stylu życia), ile wody wypijasz dziennie. Po trzecie jakość życia – czy jesteś zadowolony z pracy, czy akceptujesz swoje miejsce w społeczeństwie w rodzinie. Tylko działanie na wszystkich płaszczyznach może przynieść porządany i trwały efekt.

Artykuł ten jest wstępem do szerszego opracowania i będzie rozszerzany. Tymczasem zapraszam na naszą stronę a w szczególności zachęcam do zapoznania się z niezwykłymi właściwościami miąższu aloesowego Aloe Vera Gel.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum