Jakie ręczniki dobrze wycierają

Czy nie masz wrażenie, że ręczniki które po raz kolejny kupiłeś, podobnie jak poprzednie, po prostu nie wycierają. Trzesz, trzesz ręcznikiem po ciele i nadal jest mokre. To wcale nie jest dziwne, większość ręczników zanim zostaną po raz pierwszy wyprane, po prostu nie wycierają. Są jednak nawet takie, które i po praniu są kiepskie. Problem ten dotyczy w większości przypadków ręczników, których cena była atrakcyjna, okazyjna. Nie warto takich kupować, bo zapłacisz dwa razy – i tak będziesz musiał kupić kolejny ręcznik czy cały komplet.

Ręczniki, które chcę polecić to te, które wycierają znakomicie. Wchłaniają wodę bez specjalnego tarcia i to jeszcze zanim zostaną po raz pierwszy wyprane. Te ręczniki to ręczniki bambusowe z mieszanką włókien bawełnianych i włókien bambusowych. Jest to unikalna mieszanka.

Do takich ręczników można dobrać bardzo ciekawe szlafroki, które pasują nie tylko kolorystycznie do ręczników, ale również właśnie pod względem tkaniny. Ostatnio zauważyłem zwiększone zainteresowanie kupowaniem właśnie takich kompletów, czyli ręczników i szlafroków na prezenty. Rzeczywiście jest to ciekawy prezent, zarówno jako prezent ślubny czy prezent gwiazdkowy pod choinkę.

I tak oto przedstawiłem po krótce specyfikę i zagadkę wycierania ręczników, myślę że warto zainteresować się lepszymi ręcznikami. Cena ich jest na tyle adekwatna do jakości. Kupując takie ręczniki nie będziemy zawiedzeni.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

2 komentarze do “Jakie ręczniki dobrze wycierają”

  1. Gosik Says:

    Odkąd kupiłam ręczniki Vossena z bawełny PIMA wszystkie inne poszły na szmaty. W końcu mam miękkie i puszyste ręcznik, które w dodatku dobrze wchłaniają wodę i w dodatku nie powodują chłodu na ciele.

  2. Renata Says:

    Ja jestem zachwycona ręcznikami bambusowymi. Super chłonne, szybko schną, jednym słowem rewelacja!!

Opinie i komentarze na forum