Latawce

Trzy powody dla których lubię puszczać latawce:

1. Hobby to nie wymaga bym był wysportowany i silny. Zdarzają się przypadki gdzie siła wiatru jest dość mocna, ale wtedy wystarczy puścić linki latawce i po kłopocie. W każdym bądź razie po kilkugodzinnej zabawie latawcami zakwasów się nie ma.

2. Hobby to jest bardzo efektowne. Szczególnie gdy posiądziemy już zdolności akrobacyjne. Dodatkowo gdy nieco silniej wiele dźwięk linek na wietrze wzbudza powszechne zainteresowanie. Jeśli toś już widział prowadzone latawce ten wie o czym piszę, kto nie tego zachęcam bardzo.

3. Nie wymaga dużych nakładów finansowych. Dobre latawce akrobacyjne można kupić już za 150 – 200 zł. Oczywiście znajdziemy też modele wiele droższe, ale polecam je już naprawdę zaawansowanym użytkownikom i hobbystom latawców.

Powodów jest znacznie więcej, ale te trzy mam nadzieję, że zainteresowały Cię tym nie wymagającym hobby. A kiedy już nie będziesz się mógł doczekać aż zacznie wiać, polecam frisbee, tylko przygotuj dwa razy więcej miejsca niż przypuszczasz. Latają naprawdę daleko i pięknie.

Naprawdę polecam.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum