Linkowanie wpisów to sposób na zwielokrotnienie ich mocy

Jeżeli samodzielnie chcesz pozycjonować swoją stronę internetową, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Osoby, które pozycjonowaniem zajmują się zawodowo wiedzą już o tym, co będę pisał w dalszej części tego artykułu.

Żeby wpisy, które umieszczamy w portalach umożliwiających darmowe dodawanie artykułów z linkami miały odpowiednią moc, należy swoje artykuły linkować z innymi swoimi artykułami dodawanymi w innych miejscach. Można to robić na kilka sposobów:

  1. Stworzyć spis, w którym systematycznie będziesz robić listę artykułów i linki do serwisów
  2. Dodawać raz na jakiś czas do różnych serwisów z wpisami reklamowymi artykuł, w którym umieścisz linki do wcześniej dodanych artykułów, na przykład o projektowaniu stron www
  3. W następnym dodawanym artykule umieszczać jeden link do artykułu dodanego wcześniej. Stworzysz przez to siatkę, po której robot wyszukiwarki będzie przechodził, skanował Twoje wpisy i wyżej pozycjonował swoją stronę.

Pamiętaj także o najważniejszej zasadzie dodawania swoich artykułów – dbaj bardzo o to, żeby Twoje wpisy były unikalne, a nie był to jeden artykuł, powielany tylko w różnych miejscach! Dodając ciągle jeden artykuł marnujesz tylko swój czas i katalogi stron innych.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

2 komentarze do “Linkowanie wpisów to sposób na zwielokrotnienie ich mocy”

  1. Arturaxxo Says:

    świetny artykuł! ja właśnie zajmuje się pozycjonowaniem mojej strony zarabiaj-ptc.pl

  2. Adrian Says:

    Szukałem czegoś na ten temat i jest 🙂 pozdrawiam

Opinie i komentarze na forum