Ludzi trapią choroby

Ależ ludzi trapią dzisiaj różnego rodzaju choroby. Tyle ich jest, że ich zliczenie to praca praktycznie dla zawodowego redaktora encyklopedii. Skąd ich tyle, skoro różne statystyki mówią, że zdrowie jest bardzo ważne dla ludzi? Mam swoją teorię. Otóż to, że ludzie martwią się o zdrowie nie oznacza, że dbają o nie i podejmują jakieś działania! Co z tego, że stan zdrowotny to dla ludzkości nadzwyczajnie warta podkreślenia kwestia? Czy to zmniejsza choroby, nie! Jest oczywiste, że bez dobrego zdrowia nie możemy być prawdziwie usatysfakcjonowani i radować się życiem w pełnej mierze, a ludzie i tak bezmyślnie powtarzają te same błędy poprzednich pokoleń.

Zastanów się nad tym i nie pozwól, aby dopadły się jakieś choroby. Możesz nawet posiadać całe skarby, a nie posiadając dobrego zdrowia nie zaznasz szczęścliwości. Ergo nawołuję do obecnych tutaj osób o dobrej woli: zadbajcie wreszcie porządnie o własne zdrowie! Możecie się spodziewać, że to naprawdę przyniesie praktyczny, realny owoc i wesprze w różnych momentach życia. Zdrowie jest ważne. Chodzenie do lekarza i robienie badań do walka ze skutkami zaniedbań i nie oznacza wcale dbania o zdrowie!

Popatrzmy na zwyczajnego Polaka. Po osiągnięciu wieku 55 lat jest schorowany i zmurszały. Wrzody, nadciśnienie i inne schorzenia go rozbijają. Wcześniej żył, jak miał ochotę. Nie popełniaj takich błędów i zdobywaj wiedzę o zdrowiu. Wierz mi, że warto.Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum