Manipulator 3D

Niedawno zapanowała wielka moda na manipulatory 3D, każdy grafik, amator i profesjonalista chce mieć to na własny użytek. Technika dotychczas dostępna jedynie dla bogatych profesjonalistów, dzięki firmie 3DConnexion stała się dostępna nawet dla domowych użytkowników. Sprzęt do nawigowania 3DConnexion sprawiają wielką przyjemność przy wykonywaniu obiektów w programach 3D takich jak 3Ds Max, Cinema 4D, Auto CAD.
Teraz wystarczy już tylko naciskać, obracać, wyciągać i wciskać gałkę manipulatora, aby mieć swobodną możliwość nawigowania obiektami w przestrzeni trójwymiarowej! To niesłychane jak łatwa i intuicyjna stała się praca.
Koszty tego urządzenia nie są wielkie, a oszczędność czasu naprawdę znaczna. Przykładowo 3DConnexion Space Navigator Personal, który jest urządzeniem przeznaczonym dla grafików amatorów, można nabyć już za około 207PLN z VAT.
Namawiam Cię bardzo do wypróbowania pracy z nawigatorami 3DConnexion. Ja jestem zadowolonym właścicielem takiego już od kilku dni i ani chwili nie żałowałem wydanych na niego pieniędzy.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Comments are closed.