Nowa kolekcja mebli Dekkor

W ostatnich dniach wprowadziliśmy do sprzedaży nową kolekcję mebli łazienkowych do sprzedaży w Polsce. Nowe modele to: turin, Aosta, Naples, Bari, Linea. Do nowych mebli dostępne są witryny stylistycznie powiązane z danym modelem.

W najbliższym czasie do sprzedaży trafią również kolekcje mebli do sypialni i salonu. Wszystkie meble wykonano z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF i pełnego drewna dębowego.

Kolekcje dostępne są na naszych stronach pogrupowane w kolekcje zbliżone tematycznie.

Szafki

Szafki modeli klasycznych w całości są wykonane z drewna dębowego.
Meble wykonane w nowoczesnym stylu wykonane są w całości z płyt MDF.

Wbrew pozorom ważnym elementem szafki w meblach łazienkowych jest tylna ścianka.
Może być bardziej niż inne części szafki narażona na działanie wody. Obecna w powietrzu para wodna skrapla się w kontakcie z płytkami na ścianie i działa bezpośrednio na powierzchnię tylnej ścianki.
Wykonana z cienkiej sklejki (ok. 5 mm), łatwa w obróbce podczas podłączania instalacji wodnej, pokryta jest warstwami wodoodpornego lakieru. Naszym klientom zalecamy, po wykonaniu montażu instalacji, zabezpieczenie wyciętych krawędzi lakierem wododpornym.

Powierzchnie mebli wykonanych z drewna (kolekcja ASTI i niektóre meble kolekcji LAZIO) są starannie szlifowane i wielokrotnie lakierowane dwuskładnikowym wodoodpornym lakierem poliuretanowym. Ponieważ korpusy mebli są montowane jako całość w trakcie produkcji, także połączenia między elementami są pokryte warstwami wodoodpornego lakieru (także wewnątrz). Dotyczy to także szuflad.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum