Nowoczesne szkolenia marketingowe

Marketing stał się szybko powszechną dziedziną. Wiele wydawnictw produkuje coraz to większą liczbę książek i artykułów odnośnie tego tematu. Najszybszym jednak, oraz także najwygodniejszym, sposobem nauki, są niewątpliwie kursy interaktywne.
Idąc z duchem czasu i dotrzymując kroku wymaganiom nabywców, niedawno nasza firma szkoleniowa zwiększyła zakres proponowanych szkoleń właśnie o marketing.
Gwarantujemy skuteczne kursy, gdyż starannie przygotowaliśmy program nowego szkolenia. Na początku zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie otwarte, które pozwoli nieco bliżej obeznać się z tematem i poznać możliwości przedstawianego kursu.

Marketing to głównie handel -negocjacje, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą. Na kursie poznacie Państwo elementarne oraz bardziej zaawansowane zasady rządzące tym zagadnieniem. Dowiecie się jak efektywnie zarządzać sprzedażą. Zostaniecie wyszkoleni pod kątem asertywności (umiejętności odmawiania), tzw. mowy ciała (sposobom na kreowanie dobrego wizerunku w rozmowie z klientem, za pomocą własnego wyglądu oraz sposobu poruszania się), telemarketingu (nawiązywanie łączności z odbiorcami wyrobu za pośrednictwem sieci telefonicznej) oraz negocjacji (umiejętności dyskutowania z klientem tak by wyciągnąć ze współpracy jak najwięcej dobra ale także aby sam klient był zadowolony z transakcji).

Kurs z obsługi klienta obejmuje wszystkie ważne strony takie jak: nawiązywanie współpracy, dobre wrażenie, zdolność zatrzymania klienta przy sobie, zadziwiania go swoją ofertą i dopasowywania do jego specyficznych wymagań.
Kurs negocjacji dostarcza wiedzy z kręgu umiejętnej rozmowy z klientem ale też szczególnych przykładów negocjacji – negocjacji windykacyjnych (czyli jak odzyskać swoje pieniądze) czy negocjacji z hipermarketami.
Zapraszamy wszystkich na najnowszy kierunek do naszej placówki szkoleniowej na szkolenia personalne oraz szkolenia dla sieci handlowych.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum