Po robotach zaatakuje kolejny robot

Akcja dzieje się w przyszłości, gdzie powstała ziemska unia międzyplanetarna kolonizująca nowe planety. Szwadron specjalnych krążowników Explorer, podąża na planetę Arus, żeby zdobyć wiedzę jak obsługiwać tytułowego Voltrona. Staje się on jedyną szansą w walce przeciwko imperium Gruli i ich władcy, Hazarowi, który chce podporządkować resztę kosmosu. Imperium również ma też waleczne roboty i obrońca będzie musiał z nimi walczyć. Pewnie za jakiś okres będzie trzeba szukać u nas trailerów – zwiastuny zawsze przychodzą około pół roku przed produkcją, więc jeszcze trochę poczekamy.

Wersja animowana pojawiła się u nas już kiedyś na kasetach wideo oraz przez jakiś czas była emitowana przez Polsat. Już za rok będziemy mogli zobaczyć Voltrona w naszych kinach. Na pewno ciężko będzie o sukces finansowy dorównujący tego ze Stanami Zjednoczonymi, ale tam przeważnie niektóre produkcje miały szczególne wzięcie. Na razie pozostaje widzom oglądanie efektów specjalnych w opowieści o Transformersach, która wreszcie w piątek dotrze do naszych kin.

Walczące przeciwko sobie rasy kosmitów przynoszą swoją bitwę na teren Ziemi pozostawiając przyszłość ludzi w skrajnej równowadze to w skrócie fabuła produkcji Transformers.

Obraz miał budżet sięgający 150 mln dolarów, więc jest co podziwiać na ekranie. Jeśli Voltron uzyska podobny budżet, to na pewno będziemy widzamikolejnego dużego show w kinie. Dodajmy jeszcze, że “The Transformers zarobili już na świecie $631M z czego ponad 300 w USA. Za rok przyjdzie Voltron i tak jak kiedyś wszystkie nowości były o szpadzistach, teraz możemy się spodziewać, że przez jakiś czas będą kierowały “Wszechświatem” roboty.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum