Serwis krakowskich hosteli

Lokalizacja prawie wszystkich kwater hostelowych w bliskiej odległości od centrum Krakowa: na obszarze między Rynkiem, Wzgórzem Wawelskim i Kazimierzem, sprawia , iż są one wygodną bazą noclegową dla tych , którzy w czasie pobytu w Krakowie łączyć chcą zwiedzanie zabytkowego grodu z nocną balangą w kawiarnianych lokalach na Kazimierzu czy w rejonie Rynku Głównego – wszystko w zasięgu około 15 minut pieszej wycieczki.
Kraków gościnnie przyjmuje do swoich hosteli, wszystkich odwiedzających miasto a także tych , którzy chcą w nim zatrzymać się na nieco większy okres czasu.
Kilkuletnie istnienie hosteli na rynku a także związane z tym doświadczenie obsługi , a przede wszystkim wyjątkowo przystępne ceny za miejsce noclegowe w hotelu – wszystko to powoduje , że hostele doskonale odpowiadają ogromnej rzeszy turystów zwiedzających Kraków.
W niejednym z krakowskich hoteli udaje się przede wszystkim wspaniale wypocząć, ale też poczuć prawdziwie domową atmosferę, spotkać ciekawych współlokatorów , a także prowadzić konwersację w innym języku, ponieważ większość gości hostelowych stanowią turyści zagraniczni.
Do tych wszystkich atrakcji, dodać należy niezwykłą gościnność lokalnych obywateli a także ich spontaniczność do wspólnych zabaw oraz gotowość służenia wszelaką pomocą turystom i gościom zwiedzającym miasto.
Krakow flats są to niedrogie nieduże hotele , które we dzisiejszych dużych miastach znalazły swoje miejsce gdzieś pośrodku między hotelami a schroniskami.
Przyjezdny , który odwiedzi Kraków, przyzna , że jest to jedno z miast , które swoim gościom ma do zaoferowania wiele różnorodnych atrakcji: może zauroczyć historią i wspaniałymi zabytkami, kusi przyjazną i ciepłą atmosferą, proponuje wiele rozrywek kulturalnych i biesiadnych i odsłania specyficzny klimat bohemy artystycznej.
Mieszkanie w hostelach jest dużo mniej kosztowne niż w hotelach , a wyposażenie pokoi hostelowych, pokoi jadalnych , łazienki czy pralni, umożliwia indywidualne gospodarowanie i przygotowywanie posiłków.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum