“Simpsons” – zobacz oficjalny zwiastun!

Dziś pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun do kinowej wersji kultowego serialu The Simpsons. “Simpsonowie” jest kinową wersją legendarnego serialu animowanego dla dorosłych o ekscentrycznej amerykańskiej rodzinie, która wybrała niezwykle oryginalny styl życia.

Jest to historia niezbyt inteligentnego i niezdarnego Homera, jego żony Marge i ich dzieci: wiecznie rozrabiającego dziesięciolatka Barta, jego inteligentnej ośmioletniej siostry Lisy i Maggie, najnormalniejszej z całej rodziny. Napotykają oni na swojej drodze masę szalonych przygód.

Przypomnijmy, że 19 kwietnia serial obchodził 20 lat – Gazeta Wyborcza nazwała go “Rysunkowym lustrem Ameryki”. Na początku był tylko przerywnikiem w rozrywkowym show aktorki Tracey Ullman. Po 3 sezonach zdobyli taką popularność, że zamieniono ich na autonomiczny serial złożony z półgodzinnych odcinków.

Twórcą wersji kinowej jest David Silverman. Scenariusz napisał Matt Groening. W kinowej wersji usłyszymy te same głosy co w serialu: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria, Harry Shearer, Pamela Hayden, Tress MacNeille i Albert Brooks.

Oficjalny trailer filmu Simpsons możesz zobaczyć w czterech rozmiarach: mały, średni, duży lub HD na stronie fdb.pl.

Premiera w Polsce zaplanowana jest na 27 lipca 2007 roku

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum