Znudziła cię polityka ? Zobacz humor i rozrywkę

Dzisiejszy świat stał się nudny i bez wyrazu, dlatego w telewizji jest coraz więcej programów mających na celu poprawę samopoczucia telewidza, Kabarety jak Ani Mru Mru, kabaret Moralnego Niepokoju czy niesamowity jak dla mnie Grzegorz Halama i jego najlepszy skecz z kurczakami, po prostu mistrzostwo.

Ale nie będę się rozpisywał o samych kabaretach. Wszyscy mamy dość rządów i polityki dlatego stawiamy na rozrywkę. Nawet jakość reklam się zmienia, są one śmieszne, aż miło się to ogląda

W Internecie powstają co chwila strony rozrywkowe, oferujące dużą dawkę humoru, Internauci spędzają wiele czasu na tych stronach, przeglądając śmieszne filmiki, zabawne reklamy oraz grają godzinami w gry flash których są tysiące w portalach z grami online. Serwisy rozrywkowe są bardzo popularne z tego względu że to sami odwiedzający rejestrując się na stronie dodają nowe filmiki czy pliki mp3. I to właśnie oni tworzą portal rozrywkowy flash24.pl. Wyszukując w sieci najlepsze ich zdaniem filmy, kabarety, zabawne reklamy polskie oraz zagraniczne.

Strona z animacjami we flashu daje ogromnie możliwości: bo oprócz wspomnianych już śmiesznych filmików czy reklam, można umieścić wszystko.

Bardzo popularne są kreskówki : „włatcy móch” oczywiście bije rekordy wśród bajek i animacji flash

Musze jeszcze napisać o teledyskach bo bez tego taka strona nie istnieje.

Z teledyskami to jest taka sprawa iż dużo jest parodii (np reklam) , które są czasem lepsze od oryginału , może różnią się tylko gorszą jakością nagrania – bo ktoś to nagra na telefon czy aparat cyfrowy. Ale liczy się pomysł i dobra zabawa.

W takiego typu filmikach czy teledyskach nagrywa się najczęściej znajomych którzy mają jakiś talent, zajafke. Pokazują oni swoje popisy wokalne lub bardzo popularne filmiki sportów extramalnych, skoki na rowerach, czy rajdy samochodowe i palenie gumy .

Na koniec wspomnę jeszcze że serwisy takie to nie tylko filmiki ale zdjęcia, pięknych i zgrabnych kobiet, gwiazd show biznesu i muzyki rozrywkowej.

Według mnie strony takie prędko nie znikną w Internetu, będą się tylko rozwijać o nowe technologie flash, ale głównym ich celem pozostanie dobra rozrywka

Bo nie od dziś wiadomo że śmiech to zdrowie

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum