Śmieszne filmy

Serwisy rozrywkowe to jeden z najczęściej pojawiających się ostatnio rodzajów serwisów w Internecie. Mimo, że istnieje wiele innych często spotykanych rodzajów, jak na przykład serwisy informacyjne, aukcyjne, czy też strony różnego rodzaju stowarzyszeń i fundacji, które chciały zaistnieć ogólnodostępnej i ogólnoświatowej sieci, do najchętniej odwiedzanych należy zaliczyć właśnie te poprawiające humor.

Najbardziej powszechnym rodzajem rozrywki oferowanym przez serwisy rozrywkowe są zdjęcia, skecze oraz śmieszne utwory w formacie mp3, a także krótkie filmy.

Tego rodzaju filmiki zawierają przede wszystkim sceny przedstawiające śmieszne sytuacje, dowcipy, skecze kabaretów i tym podobne atrakcje. Ogólnie przyjęła się wśród internautów zdrobniała forma określająca tego typu filmy, co spowodowane jest głównie ich krótkością.

Zwykle czas trwania takiego śmiesznego filmu nie przekracza dziesięciu minut, chyba że jest to jakaś krótkometrażowa komedia, bądź odcinek serialu komediowego. Niezależnie jednak od oferowanego materiału nie da się ukryć, że niemal każdy z wymienionych ma pozytywny wpływ na humor oglądających.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum