Szachy w internecie

Najważniejszym aspektem zawodów szachowych organizowanych pod egidą iXion jest dobra, szachowa rywalizacja. Wygrana bywa tutaj sympatycznym dodatkiem tudzież nie jest kluczowe. Grajmy po to aby się radować grą w szachy.
Jeżeli posiadasz wiele wolnego czasu albo zamiarujesz rozbudować swoją osobowość może warto nauczyć się pogrywać w szachy. Szachy to zabawa w sumie prosta, o prostych zasadach. Popularność tej gry planszowej ciągle wzrasta.
Turnieje szachowe są przeprowadzane w systemie szwajcarskim. Znaczy to, że przy odrobinie szczęścia każdy uczestnik ma okazje zrobić bardzo dobry wynik. W szachy turniejowe pogrywa się tutaj na dystansie po 3 minuty na gracza.
Jest okazja sprawdzenia posiadanych umiejętności uczestnicząc w turniejach z serii Grand Prix. Do wywalczenia jest moc nagród rzeczowych. Dla najskuteczniejszych graczy w szachy z nagrodami przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe w całkowitej klasyfikacji grand prix.
W turniejach biorą udział internauci z wielkiego świata. Nie jest akurat najważniejsza siła gry ale podejście fair play. Nagrody będą przyznawane w kilku kategoriach więc i początkujący internauci mogą się radować z nagród rzeczowych lub profesjonalnych treningów z mistrzem międzynarodowym.
Szachy to zabawa która rozwija amatora i ma dobry wpływ na uspokojenie i pobudza szare komórki. W szachy w internecie dzień w dzień walczą tysiące szachistów i ma przebieg wiele pojedynków szachowych.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Comments are closed.