Szkoła języków obcych Promar Rzeszów

Szkoła języków obcych Promar Rzeszów

Jesteśmy nowoczesną i skuteczną szkoła językową, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego człowieka. Nauczanie języków obcych w naszej szkole opieramy na modelu komunikatywnym, dlatego też główny nacisk kładziemy na kształcenie umiejętności porozumiewania się w danym języku już od pierwszych zajęć, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Oferujemy angielski kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w bardzo małych grupach, liczących tylko od 4 do 8 osób, dzięki czemu znacznie wzrasta skuteczność nauczania. Nasze kursy kładą nacisk na poprawne i naturalne porozumiewanie się współczesnym językiem obcymw sytuacjach prywatnych, życiowych i zawodowych. Słuchacze naszych kursów są przygotowani do wykorzystania języka obcego w autentycznych sytuacjach czyli do samodzielnego funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym (np. na granicy, w hotelu,
w restauracji, na lotnisku, itd.).

Szkoła języków obcych Rzeszów
Prowadzimy kursy:
Kursy ogólne są przeznaczone dla osób, które chcą w równym stopniu rozwijać umiejętność mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania w języku obcym. Na życzenie słuchaczy, kursy ogólne mogą być wzbogacane elementami języka biznesu.

Angielski Kursy językowe – konwersacyjne zostały opracowane dla słuchaczy, którzy opanowali język obcy na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym i chcieliby przede wszystkim doskonalić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Każde zajęcia poświęcone są innemu zagadnieniu (bloki tematyczne), zaś dominującymi formami pracy są rozmowy w parach i z nauczycielem oraz debaty i dyskusje. Gramatyka odgrywa rolę drugorzędną, dając priorytet ćwiczeniom o charakterze komunikacyjnym. Dzięki takiej formule zajęć, słuchacze poszerzają znajomość słownictwa i uczą się swobodne formułować swe opinie w języku obcym.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum