Tanie domy kanadyjskie – czy można na tym zarobić ?

Niszowe branże w biznesie ze względu na swoją dużą rentowność są najbardziej poszukiwanymi rozwiązaniami przez wielu przedsiębiorców. Niestety nie zawsze hipotetycznie znaleziona nisza pozwoli zarobić krocie. W dobie obecnej coraz trudniej jest trafić na coś naprawdę indywidualnego, co przyniesie spodziewany sukces.

W przypadku bardzo nowatorskich pomysłów istnieje ponadto bardzo duże ryzyko, że rozpoczęta inwestycja zakończy się krachem. Dlatego dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem dla początkujących biznesmenów jest wdrożenie czegoś na pograniczu tzw. niszy. Przykładem na jaki chciałbym tutaj zwrócić uwagę i jednocześnie spytać o wnioski jest budownictwo szkieletowe. Głównym założeniem mojego biznesu mają być tanie domy kanadyjskie (Domykanadyjskie.szczecin.pl) dostępne dla średnich rodzin. Właśnie wykorzystanie tej mało popularnej technologii i zaproponowanie jej masowym odbiorcom powinno się sprawdzić i zaowocować sporymi zyskami.

Dużym katalizatorem w tym projekcie będą także oferowane przez banki bez większych ograniczeń nisko oprocentowane kredyty hipoteczne. Przykładowy koszt budowy takiego drewnianego domu jest niewiele wyższy niż wartość mieszkań jakie posiada wiele ludzi. To właśnie oni będą docelowymi klientami projektowanego przeze mnie biznesu. Takie rodziny bez większych problemów finansowych mogą sięgnąć po własny dom kanadyjski (http://ecoe.com.pl/ekologiczne-domy-kanadyjskie/). Dodając do tego jego energooszczędność i brak comiesięcznych opłat czynszowych zainteresowanie powinno  być spore. Kwestia tylko czy te rozważania są poprawne. Właśnie w tym miejscu chciałbym zasięgnąć opinii fachowców zaglądających na tę stronę. Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie opinie i komentarze. Sam jeszcze nie miałem sposobności mieszkania w domku kanadyjzkiem, ale chętnie poczytam opinie od tych, którzy mają taki dom na co dzień.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum