Tapety do komórek

Nowoczesne telefony komórkowe posiadają kolorowe wyświetlacze. W takich telefonach użytkownik może wgrać do telefonu kolorowe tapety do komórek będące tłem menu aparatu. Uatrakcyjnia to wygląd telefonu i umożliwia dostosowanie go do upodobań właściciela.
W sieci można znaleźć sporo serwisów oferujących gotowe tapety do telefonów. Czasami bywa ich tak dużo, że ciężko wybrać coś odpowiedniego dla siebie. W takiej sytuacji pomocny może być serwis MojaTapeta.com. Umożliwia on utworzenie tapety do telefonu z dowolnego obrazka znajdującego się na komputerze. W ten sposób można mieć na tapecie zdjęcie ulubionego zespołu, aktorki lub swojego kota.
Jeśli nie masz takiego obrazka, witryna udostępnia także galerię tapet, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Z serwisu możesz też pobrać i zainstalować wtyczkę do przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox. Korzystając z niej możesz prosto wysłać na telefon jako kolorową tapetę każde zdjęcie, które widzisz na dowolnej witrynie internetowej w swojej przeglądarce. Trzeba tylko kliknąć prawym klawiszem myszki na wybranej grafice i wybrać z menu opcję “Wyślij na telefon”.
Rejestrując konto użytkownika w serwisie MojaTapeta.com otrzymujesz dostęp do działu tapety za darmo. Wszystkie tapety z tego działu możesz ściągnąć na komórkę bez konieczności wysyłania SMSów.
Warunkiem skorzystania z serwisu jest posiadanie telefonu komórkowego z kolorowym wyświetlaczem wyposażonego w przeglądarkę WAP. Serwis obsługuje telefony komórkowe przedstawione na liście modeli.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum