Transport morski, transport kontenerowy

Dzisiaj prezentujemy serwis związany z rynkiem transportowym – Poland Transport. Najważniejszym i głównym celem serwisu Poland Transport jest wypromowanie i zaprezentowanie usług świadczonych przez polskie firmy transportowe  zagranicznym przedsiębiorcom w Europie jak i na całym świecie. Poland Transport to wyszukiwarka oraz baza firm transportowych, w której zostały wyodrębnione najważniejsze kategorie branżowe dotyczących polskiego transportu.

Cały serwis został zaprojektowany z myślą o łatwym i szybkim odnalezieniu odpowiedniej usługi transportowej, której akurat w danej chwili poszukujemy. Biorąc pod uwagę to, iż celem katalogu jest promocja firm transportowych za granicą, oferty wszystkich firm przewozowych są na bieżąco tłumaczone na dziewięć najpopularniejszych języków: hiszpański, portugalski, angielski, francuski, rosyjski, niemiecki, szwedzki, włoski no i oczywiście nasz ojczysty język polski. W serwisie Poland Transport prezentowane są usługi oraz najaktualniejsze dane teleadresowe polskich transportowców specjalizujących się w przewozach międzynarodowych jak i ekspertów od transportu krajowego na terenie Polski. Każda z firm w swojej ofercie posiada wiele usług transportowych, jednak zawsze jest specjalistą od konkretnego typu transportu, dlatego też została przyporządkowana do branży lub kilku branż odpowiadającej tej specjalności, w której czuje się najlepiej.

Wśród firm, które już z nami współpracują możemy odnaleźć takie, które specjalizują się w organizowaniu międzynarodowego towarowego transportu morskiego do najdalszego zakątka na świecie, są też firmy, które potrafią zorganizować transport ładunków przestrzennych o ogromnych rozmiarach, tak zwany transport ponadgabarytowy. Inne firmy przewozowe, które prezentują swoje usługi, to specjaliści od transportu kontenerowego lub transportu materiałów niebezpiecznych, takich jak paliwa płynne, gazy, farmaceutyki lub inne chemikalia szkodliwe dla otoczenia. Wszystkie znajdujące się u nas firmy posiadają wieloletnie doświadczanie w swojej branży oraz wymagane zezwolenia, a ładunki oraz sam transport jest zabezpieczony wymaganymi ubezpieczeniami przewozowym. Każda z firm zapewnia dobrą obsługę logistyczną, oraz to, że towary zawsze bezpiecznie trafią do odbiorcy w wyznaczonym terminie. Zapraszamy do Poland Transport, jeśli tylko posiadasz własną firmę transportową oraz jesteś zainteresowany nawiązywaniem kontaktów z kontrahentami z zagranicy.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

2 komentarze do “Transport morski, transport kontenerowy”

 1. Wojciech Hydzik Says:

  Dzień dobry Państwu.
  Prosilibyśmy o wycenę transportu kontenera 40 stóp
  z Szanghaju przez Hamburg do Grudziądza wraz z pełną dokumentacja celną. Przewożone będą podnośniki samochodowe nie podlegające cłu i inne urządzenia wyposażenia warsztatu.
  Nasz numer telefonu to 728 862 361.

  Z poważaniem
  Futur Poland

 2. admin Says:

  Witam. W sprawie wyceny prosimy skontaktować się biurem firmy Poland Transport – Poland Export

Opinie i komentarze na forum