Ubezpieczenia Direct

Od kilku miesięcy na polskim rynku bardzo popularne stały się polisy oferowane w systemach Direct. Sprzedaż Direct odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej oraz przez telefon. Towarzystwa ubezpieczeniowe mogą tą metodą mocno zmniejszyć wydatki związane z zatrudnianiem przedstawicieli ubezpieczeniowych, a dzięki temu zredukować ceny ubezpieczeń OC, AC i NNW.
Klient przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego otrzymuje wszystkie dokumenty za pośrednictwem poczty, a etap podpisania umowy nie zajmuje więcej niż tydzień. Zapominalscy klienci którym dobiega końca polisa OC mogą dostać nawet tego samego dani faksem kopię swojego ubezpieczenia.
Gdy ubezpieczenia Direct wkraczały do naszego kraju, zmartwieniem klientów stało się to, jak będą mogli otrzymać odszkodowania, bo przecież często ubezpieczyciele często mają tylko jedną swoją siedzibę. Te obawy zostały szybko rozwiane, ponieważ prężnie funkcjonuje system współpracy z warsztatami i mechanikami samochodowymi sprawił, że sprawdzenia uszkodzonych pojazdów upływają bardzo krótko, a odszkodowania wydawane są nawet szybciej niż u tradycyjnych ubezpieczycieli.
Myślę, że mój artykuł przekonał Cię do ubezpieczeń zawieranych przez telefon i internet. Możesz pewnie ubezpieczyć swój samochód w kilka minut, nie wychodząc z domu, a tym samym oszczędzając kilka procent na cenie ubezpieczenia.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum