Warsztat Samochodowy – Baranowski – Poznań

 • Nazwa Firmy: Auto Centrum Baranowski
 • Adres: ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort, od strony os.Wichrowe Wzgórze 10, Poznań
 • Województwo: Wielkopolskie (dawne Poznańskie)
 • Branża: Motoryzacja, Serwis Samochodowy,
 • Telefon: 061-8208-961
 • Oferta firmy: serwis, naprawa, mechanika samochodowa, auto pomoc, elektronika samochodowa, instalacja i naprawa klimatyzacji, napełnianie klimatyzacji
 • Opis:

Auto Centrum Baranowski jest firmą o długoletniej tradycji oferującą najwyższej jakości, w pełni profesjonalne usługi serwisowe dla zmotoryzowanych. Poczynając od obowiązkowych przeglądów, przez naprawy, diagnostykę i serwis przez napełnianie klimatyzacji, naprawę elektroniki i pomoc drogową, aż po obsługę flot firmowych. Powstałą w 1987 roku firma od samego początku swojego istnienia stanowiła prawdziwy ewenement na rynku, ze względu na zupełnie innowacyjne podejście do diagnostyki samochodowej. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmami specjalizującymi się w technice precyzyjnej Auto Centrum zdołało stworzyć swoje indywidualne zaplecze techniczne, którego rola jest nie do przecenienia. Przez cały czas swego istnienie firma systematycznie rozwijała się i podnosiła standard swoich usług, dzięki czemu zdołała zyskać opinię najbardziej profesjonalnego warsztatu w regionie.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

2 komentarze do “Warsztat Samochodowy – Baranowski – Poznań”

 1. Pablo107 Says:

  Oddałem samochód wymiana amorów 4 sztuki, wymiana oleju i filtra, wymiana świec i przewodów zapłonowych cena po uzgodnieniu miała wynosić 300-350 zł po telefonie do warsztatu pan mówi że cena naprawy wynosi 650 zł w tym części miałem swoje oprócz filtrów. Wymiana trwała 3 dni. Nikomu nie polecam tego warsztatu zdecydowanie!!!!!!

 2. Wojtek Says:

  Pablo ja tam często korzystam z tego warsztatu i jestem zadowolony.

Opinie i komentarze na forum