Warsztat Samochodowy – Baranowski – Poznań

 • Nazwa Firmy: Auto Centrum Baranowski
 • Adres: ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort, od strony os.Wichrowe Wzgórze 10, Poznań
 • Województwo: Wielkopolskie (dawne Poznańskie)
 • Branża: Motoryzacja, Serwis Samochodowy,
 • Telefon: 061-8208-961
 • Oferta firmy: serwis, naprawa, mechanika samochodowa, auto pomoc, elektronika samochodowa, instalacja i naprawa klimatyzacji, napełnianie klimatyzacji
 • Opis:

Auto Centrum Baranowski jest firmą o długoletniej tradycji oferującą najwyższej jakości, w pełni profesjonalne usługi serwisowe dla zmotoryzowanych. Poczynając od obowiązkowych przeglądów, przez naprawy, diagnostykę i serwis przez napełnianie klimatyzacji, naprawę elektroniki i pomoc drogową, aż po obsługę flot firmowych. Powstałą w 1987 roku firma od samego początku swojego istnienia stanowiła prawdziwy ewenement na rynku, ze względu na zupełnie innowacyjne podejście do diagnostyki samochodowej. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmami specjalizującymi się w technice precyzyjnej Auto Centrum zdołało stworzyć swoje indywidualne zaplecze techniczne, którego rola jest nie do przecenienia. Przez cały czas swego istnienie firma systematycznie rozwijała się i podnosiła standard swoich usług, dzięki czemu zdołała zyskać opinię najbardziej profesjonalnego warsztatu w regionie.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

4 komentarze do “Warsztat Samochodowy – Baranowski – Poznań”

 1. Pablo107 Says:

  Oddałem samochód wymiana amorów 4 sztuki, wymiana oleju i filtra, wymiana świec i przewodów zapłonowych cena po uzgodnieniu miała wynosić 300-350 zł po telefonie do warsztatu pan mówi że cena naprawy wynosi 650 zł w tym części miałem swoje oprócz filtrów. Wymiana trwała 3 dni. Nikomu nie polecam tego warsztatu zdecydowanie!!!!!!

 2. Wojtek Says:

  Pablo ja tam często korzystam z tego warsztatu i jestem zadowolony.

 3. Mich Says:

  Stanowczo nie polecam tego mechanika. Bardzo zawiodłem się na tym zespole niby fachowców. Wg nich klient powinien przychodzić najpierw ze swoimi częściami, a później oni łaskawie mogą wymienić. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, żadnego negatywu. Wątpię, że przy takim podejściu do klienta wszyscy wychodzą zadowoleni z tego „przybytku”. Nie potrafią nawet wycenić prostych czynności z czym inne warsztaty nie maja problemów. Na szczęście znalazłem warsztat, który nie traktuje klienta rzeczowo. I cale szczęście, bo po opuszczeniu tego warsztatu zwątpiłem już w takie miejsca. Podłączenie radia było bajecznie proste i zrobiłem to sam. Jeśli ktoś się podejmuje takich usług, powinien kupić sam części i później się rozliczyć z klientem. Najlepsze, że część którą uznali za wadliwa, po opuszczeniu warsztatu zaczęła funkcjonować prawidłowo. Na pewno już nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca.

 4. Krzysztof Says:

  Nie wiem o jakiej części piszesz, bo tego nie napisałeś, ale ogólnie wadliwa część może działać, a za chwilę nie działać.

Opinie i komentarze na forum