Wędka, kołowrotek i …

Właśnie, i co? I w trase, bracia wędkarze, w drogę po upragnioną zdobycz… Na spinningowy szlak znany tylko sobie. Na najbardziej łowne miejscówki o których istnieniu nie mówicie nikomu. Jednak aby do tego doszło, musimy dysponować odpowiednim sprzętem wędkarskim. Skończyły się już czasy, gdy można było złowić dużo na bambusową wędkę zaopatrzoną w tyrkotkowy kołowrotek o stałej szpuli.

Dlatego potrzebujemy dobrego sklepu wędkarskiego, oferującego sprzęt przede wszystkim tani (nie wszystkich stać na ‚świetny’ kołowrotek daiwy za 2500zł) jednak posiadający dobrej klasy asortyment wędkarsk. Dobry sklep wędkarski to podstawa. Sam zaopatruję się w sklepie złota rybka. Wiem, że niedługo rozwinie się ich asortyment, więc nie będzie on odbiegał od konkurencji.

A gdy już zaopatrzymy się w wymarzony kij węglowy IM6 z korkową rękojeścią, świetnie pracujący kołowrotek, wysokiej jakości żyłkę i opakowanie sztucznych przynęt polecam zrobić jedno. Ruszyć w trasę. Obejść lub opłynąć jezioro. Ruszyć wzdłuż brzegu rzeki. Na pewno dwucyfrowy okaz gdzieś tam na nas czeka. Więc na co dłużej czekasz? Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria wędkarskie i w drogę! A swoimi osiągnięciami pochwalcie się później.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum