Wille w Konstancinie

Dzięki temu, że Konstancin posiada status miejscowości uzdrowiskowej, jego atrakcyjność wzrosła i cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród ludzi, którzy pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i oddychać świeżym oraz zdrowym powietrzem.

Wille w Konstancinie, które powstały dzięki inwestycjom włocławskiej firmy Budizol, charakteryzują się przede wszystkim oryginalnością, nowoczesnością oraz ekskluzywnością. Osiedle wspaniałych rezydencji o zasłużonej nazwie La Perle (są to jedyne tego rodzaju wille w Konstancinie) zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Każda posiada własny ogródek, który będzie idealnym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu pracy oraz na spotkania z przyjaciółmi w ciepłe letnie wieczory.

Oprócz osiedla La Perle, firma Budizol oferuje wille (w Konstancinie jest tylko jedna tego typu) w budynku pn. Konstancin Park. W owej rezydencji znajdują się cztery bardzo przestronne (120m2 powierzchni) dwupoziomowe apartamenty. Budynek charakteryzuje się wielkimi oknami, przez które można podziwiać przepiękną przyrodę (w pobliżu budynku rośnie wiele przepięknych, zabytkowych drzew).Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze