Wystartował nowy katalog stron Drig.pl wzorowany na digg.com

Serwis Drig.pl to nowoczesny katalog stron stworzony na wzór digg.com(polskim odpowiednikiem jest serwis www.wykop.pl). Obsługa serwisu jest dziecinnie prosta. Do pełnego korzystania z serwisu konieczna jest bezpłatna rejestracja. Po rejestracji do katalogu mamy dostęp do wszystkich potrzebnych nam funkcji. Możemy w szybki sposób sugerować strony. Strona po zgłoszeniu wędruje do działu zgłoszone i czeka na oceny pozostałych użytkowników serwisu. Użytkownicy mogą głosować na strony poprzez naciskanie strzałek umiejscowionych pod żółtym polem z oceną strony. Strzałka w górę to głos pozytywny, w dół -1. Gdy zgłoszona strona uzbiera wymaganą liczbę głosów staje się promowaną i pojawia się na stronie głównej. Głosować można też na promowane strony, o ile od opublikowania nie minął zbyt długi czas. Poza głosowaniem na strony jako zalogowani użytkownicy mamy dostęp do np. komentowania stron.

Co zyskam dołączając się do Drig-a?

  1. Dodając strony zapewniasz zwiększenie odsłon – ludzie z Driga będą klikali na dodane strony. Jest to świetna forma reklamy powodująca szybkie efekty. Ilość odsłon twojej strony będzie zależała od ocen jakie uzyska zgłoszona strona wśród użytkowników (liczba ocen, komentarzy). Wpisy dobrze ocenione dają więcej przejść z serwisu Drig, zajmują też wyższe miejsca w rankingu (np. strona dnia). Masz możliwość także sprawdzić jak twoja strona jest postrzegana przez pozostałych użytkowników, wymienić opinie.
  2. Zaproponowanie witryny internetowej do Drig-a także bardzo korzystnie przekłada się na miejsce twojej witryny w wyszukiwarkach. Katalog jest zoptymalizowany pod kątem SEO, odnośniki prowadzące do wszystkich stron zewnętrznych są bezpośrednie (link w tytule <h2> wpisu jest bez atrybutu nofollow). Serwis jest regularnie moderowany i promowany w Internecie. Możesz przyspieszyć indeksację swojego wpisu – podlinkuj wpis z zewnątrz. Adresy wpisów nie ulegają zmianie od momentu zgłoszenia.
  3. Uczestnicząc w społeczności Drig‚a masz możliwość konfrontowania prywatnych uwag z pozostałymi użytkownikami. Wielu członków Drig-a jest znającymi się na rzeczy webmasterami.

Jak mogę pomóc w rozwoju Drig‚a?

Wystarczy, że się zalogujesz i zaczniesz aktywnie korzystać z Driga. Poinformuj również znajomych o Drig-u. Jeśli możesz zamieść także link prowadzący na driga np. <a href=”http://www.drig.pl”>Drig.pl – funkcjonalny katalog stron</a>. Za wszelką pomoc w promocji Driga będę wdzięczny. Jeśli zamieścisz odnośnik do Driga poinformuj mnie o tym – odwdzięczę się linkiem do twojej witryny.

—–
Administrator Drig.pl

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Wystartował nowy katalog stron Drig.pl wzorowany na digg.com”

  1. Papigo Says:

    Potwierdzam, to prawda.

Opinie i komentarze na forum