Centralne odkurzacze Elektrends

Centralne odkurzacze Elektrends
Kilka lat temu systemy centralnego odkurzania, uważano za ekstrawagancję. Dzisiaj są używane w blisko dziesięciu tysiącach domów jednorodzinnych, umożliwiając wygodne i skuteczne sprzątanie. Odkurzacza centralnego nie można kupić w sklepie, a po przyniesieniu go do domu rozpakować i cieszyć się jego zaletami. Wykonanie instalacji trzeba wcześniej zaplanować – najlepiej już na wczesnym etapie budowy domu, koniecznie przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. W użytkowanym budynku można wprawdzie wykonać instalację centralnego odkurzania, jest to jednak bardzo kłopotliwe.
Centralne odkurzacze Elektrends
Najistotniejszą cechą odkurzaczy centralnych, która wyróżnia je na tle dotychczasowych konstrukcji, jest zupełne wyeliminowanie z cyrkulacji użytego zassanego powietrza. W najdoskonalszym nawet modelu odkurzacza tradycyjnego powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr, wydmuchiwane jest z powrotem w sprzątanym pomieszczeniu. Natomiast w odkurzaczach centralnych, po wstępnym oczyszczeniu, powietrze jest wydmuchiwane systemem przewodów na zewnątrz budynku. Nie trzeba przekonywać co to oznacza. Powietrze, którym oddychamy jest czyste i wolne od najmniejszych drobin pyłu.
Centralne odkurzacze Elektrends
Firma Elek-Trends powstała ponad 30 lat temu i od tamtej pory zajmuje się produkcją oraz sprzedażą odkurzaczy na całym świecie. Siedziba producenta mieści się w Belgii.

Na świecie systemy centralnego odkurzania Elek-Trends reprezentowane są przez autoryzowanych dystrybutorów w 38 krajach.

Preferencje:
Montaz-wykonujemy montaz instalacji centralnego odkurzania w domkach jednorodzinnych, pensjonatach, hotelach oraz w budynkach i halach przemyslowych.
Sprzedaz– prowadzimy sprzedaz odkurzaczy centralnych, akcesoriow do sprzatania tj. szczotki, ssawki, weze ssace oraz separatory popiolu do odkurzania kominków.
Projektowanie-proponujemy takze pomoc w zaprojektowaniu systemu centralnego odkurzania. Po wczesniejszym kontakcie.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum