Anturium do biura biznesmena

Ludzie lubią w najbliższym otoczeniu posiadać rośliny. Dlatego też tak często kwiaty doniczkowe goszczą w naszych domach. Nie inaczej jest również w przypadku powierzchni użytkowych, czyli chociażby biur.

Każdy kto profesjonalnie podchodzi do aranżacji przestrzeni biurowej powinien pod uwagę wziąć również dodatki, w tym właśnie kwiaty. Można oczywiście skusić się na łatwego w uprawie Zamiokulkasa, albo kupić coś bardziej dekoracyjnego, kwiaty kwitnący, który wypuszcza piękne kwiaty – w zależności od odmiany innego koloru. Do biur biznesmenów polecamy Anturium (Kwiatyl.pl). Choć przez niektórych zwane jest 'językiem teściowej’ to warto wiedzieć, że kwiat ten przynosi szczęście. W przypadku biznesmenów można również pokusić się o Grubosza, kto wie, czy to nie za jego sprawą klienci będą dobijać się do firmy drzwiami i oknami. Anturium jednak sprzyja wszystkim, w szczególności tym zakochanym. Jego uprawa nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy cotygodniowa aktywność asystentki (podlewanie, nawożenie), żeby w firmie było przyjemnie.

Trzeba jedynie pamiętaj o tym, żeby miało ono miejsce jasne, słoneczne, a w biurze temperatura wynosiła nie mniej niż 17-18 st. C, bowiem Anturium dotarło do nas z Ameryki Południowej, tym samym roślina ta jest zwolennikiem wysokich temperatur. Rośliny w pomieszczeniach biurowych powinny być niezbędnym wyposażeniem, dzięki nim pracuje się wydajniej, bowiem produkują tlen. Co więcej sprawiają, że promieniowanie, na które jesteśmy narażeni w pokojach pełnych maszyn jest mniej dotkliwe i uciążliwe. Warto pamiętać o tym żeby dbać o swoje kwiatki bo wtedy one odwdzięczą nam się tym samy i zadbają swoim wyglądem i zapachem o nasze samopoczucie. Niektóre kwiatki lubią żeby do nich mówić i regularnie zwracać na nie uwagę. Wtedy pięknie wyglądają, pachną i kwitną.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum