Artystyczne meble i ozdoby

Urządzanie własnego mieszkania to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza dla osób, które swoim lokum mogą cieszyć się po raz pierwszy. Aby zapewnić swojemu mieszkaniu niepowtarzalność i własny styl wcale nie trzeba zatrudniać architekta wnętrz, a jedynie właściwie dobrać wszelkie elementy dekoracyjne i meble, które pozwolą na stworzenie unikatowej przestrzeni. Sklep internetowy, który prowadzi Wojciech Mikołajek zapewnia klientom właśnie taką możliwość. Są tu zarówno tradycyjne meble holenderskie, repliki mebli z epoki, jak i elementy dekoracyjne związane z kulturą Orientu.

Właściciel sklepu sam jest artystą. Rzeźbi w kamieniu i maluje, wzbogacając ofertę swojego sklepu o niepowtarzalne prace artystyczne, które zachwycają i poruszają. Artysta inspiruje się kulturą Dalekiego Wschodu, dlatego w ofercie sklepu znajdą się też meble orientalne i japońskie przedmioty użytkowe.

Dla Wojciecha Mikołajka, Japonia – a zwłaszcza jej sztuka – to żywioł i pasja. Poza ciekawą ofertą (meble japońskie, porcelana i szkło) artysta zapewnia więc też fachową pomoc i doradztwo podczas wyboru odpowiednich przedmiotów i urządzania mieszkania.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum