Bank Millennium Konto 360 w Promocji – FAQ i Opinie. Konto oszczędnościowe Profi

Poniższe informacje to zbiór pytań, na które odpowiedzi nie znajdziecie na stronie banku Millenium. Zadaliśmy je Bankowi Millennium przed założeniem Konta 360 stopni w promocji z biletami do kina i 200 zł premii za aktywne korzystanie oraz konta oszczędnościowego Profi na 2,7% do 100 tys. zł.

Promocje te Bank Millennium sukcesywnie odnawia, aczkolwiek za każdym razem mają nieco inną formę. Przy czym są dosyć podobne do siebie.

Ogólnie Bank Millenium i Konto 360 mają dość dobre opinie, ale warto przed założeniem konta zapoznać się z poniższymi informacjami. Mogą być przydatne dla osób planujących założenie konta w Banku Millenium za równo w przypadku konta osobistego 360, konta oszczędnościowego Profi, jak i innych produktów wymagających zawarcia umowy ramowej z Bankiem Millennium.

Przed założeniem konta 360 i konta oszczędnościowego Profi warto też przeczytać sobie analizę konta i opinie o Banku Millenium w Antyhaczyku konta 360 i konta oszczędnościowego w Banku Millennium.

Bank Millennium z promocją konta oszczędnościowego Profi
Wniosek o Konto 360 w Banku Millennium

Nasze FAQ

Czy Konto 360 jest za 0 zł?

Tak! Wystarczy, że wpłaci Pan 1000 zł na konto oraz zrobi jedną płatność: kartą do konta, BLIKIEM lub telefonem w danym miesiącu. Mało tego, gdyby to Panu umknęło, przypomnimy Panu o tym w bankowości internetowej.

Dzięki temu zyska Pan:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę i wypłaty z bankomatów na całym świecie
 • 0 zł za przelewy internetowe i w bankowości mobilnej
 • 0 zł za przelewy BLIK

Gdyby nie udało się spełnić warunków opłata miesięczna wyniesie 15 zł: 8 zł za konto oraz 7 zł za kartę.

Dzięki naszej bankowości elektronicznej, konto będzie Pan miał zawsze pod ręką, a większość spraw załatwi zdalnie za pomocą:

 • wielozadaniowej bankowości internetowej Millenet z możliwością m.in. doładowania telefonu, dostępem do Profilu Zaufanego, czy możliwością skorzystania z aukcji lokat
 • nowoczesnej aplikacji mobilnej, gdzie z łatwością kupi Pan i skasuje bilet komunikacji miejskiej, zapłaci za autostradę, czy zleci natychmiastowy przelew BLIK na telefon

Poza podstawowymi funkcjami konta, jak: zlecenia stałe, przelewy czy Manager Finansów, to również:

 • oszczędzanie – do 2,7% w skali roku i stałym dostępem do pieniędzy
 • dodatkowe pieniądze – Limit w koncie, do 7 dni bez odsetek
 • MilleUrząd – z wspomnianym dostępem do Profilu Zaufanego, PUE ZUS czy świadczeń 500+
 • konto z lekarzem i fachowcami w pakiecie – dzięki ubezpieczeniu Pakiet Bardzo Pomocny w każdej chwili może Pan wezwać lekarza czy skorzystać z pomocy fachowca w razie awarii w domu.

Czy planujecie Państwo w najbliższym czasie jakieś promocje dla nowych klientów z premiami za aktywność. Co jakiś czas macie takie promocje, tylko chodzi mi o to czy teraz będzie jakaś, a jeśli tak to kiedy?

Bardzo się cieszę, że zainteresował się Pan naszą ofertą. Oczywiście obecnie również mamy promocję dla nowych Klientów. Otwierając teraz Konto 360 może Pan skorzystać z promocji „200 zł i bilety do kina z goodie”, gdzie może Pan otrzymać premię 200 zł oraz aż 4 bilety do kina Helios. Nasze promocje mają zawsze jasne i przejrzyste zasady, zatem bardzo łatwo uzyskać nagrodę.

Jak założyć konto w promocji?

Wniosek w promocji złoży Pan przez Internet za pośrednictwem odpowiedniego linku, który znajdzie Pan w regulaminie promocji. Znajdzie go Pan na naszej stronie (wystarczy w opcji „Szukaj” wpisać nazwę promocji tj. 200 zł i bilety do kina z goodie). Po złożeniu wniosku kurier nawet w ciągu 2 nich przyjedzie pod wskazany adres z kartą i umową.

Jeśli w trakcie wypełniania wniosku pojawią się pytania, proszę się z nami skontaktować – jesteśmy dostępni całą dobę pod telefonem 22 598 40 40 oraz pod mailem i na czacie.

Raz jeszcze zachęcam Pana do skorzystania z naszej oferty. Mam nadzieję, że wkrótce dołączy Pan do grona Klientów Banku Millennium. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony i poznania szczegółów Konta 360 (zakładka: Produkty > Konta osobiste). Polecam Panu także zapoznanie się z ofertą pozostałych produktów. Wszystkie dostępne są na stronie Banku w zakładce: Produkty.

Czy trzeba mieć kartę żeby wziąć udział w tej promocji Goodie, czy wystarczy samo konto i płatności blikiem?

By skorzystać z promocji powinien Pan założyć konto wraz z kartą debetową. Oczywiście może Pan korzystać z usługi BLIK a kartę warto posiadać w sytuacji gdyby dany punkt nie oferował możliwości zakupu za pośrednictwem tej usługi. BLIK nie jest również oferowany za granicą, a nasze karty akceptowane są na całym świecie.

Czy muszę wypełnić wniosek na stronie promocji w linku z regulaminu, a potem udać się do oddziału jeżeli nie chce kurierem? Kurierem jest dla mnie problematyczne zw. na godziny pracy. Muszę tam coś podać w tym oddziale?

Aby rachunek został otwarty w Promocji, należy skorzystać z linku promocyjnego. W przypadku wyboru wizyty w Oddziale Banku, proszę o wzięcie ze sobą dowodu osobistego, na podstawie którego konsultant będzie w stanie odnaleźć Pana wniosek o otwarcie rachunku i karty. Proponuję również poinformowanie konsultanta, iż jest Pan zainteresowany otwarciem rachunku w Promocji, aby wszystkie dane zostały wprowadzone do systemu prawidłowo.

Czy ta promocja 2,7% dla nowych środków na koncie oszczędnościowym przez 100 dni jest tylko jednorazowa, czy później również można z niej skorzystać jeszcze lokując na tym koncie nowe środki?

Dotychczas Promocja na Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym odbywała się cyklicznie. Nie mogę jednak Pana zapewnić, iż nadal tak pozostanie. W chwili obecnej nie mogę potwierdzić Panu informacji, iż kolejna edycja promocji odbędzie się.

Czy Nowe środki to nadwyżka nad saldem bazowym z jakiegoś dnia tak? Jak to wygląda w tej edycji?

Nowe środki są to takie, których nie posiadał Pan na kontach i lokatach Banku Millennium na dzień badania sald. Badanie salda zaangażowania do obecnej edycji promocji odbyło się w dniu 11.01.2020. W przypadku w którym w dniu badania salda, wynosiło ono 0, wszystkie środki, do 100000 zł, przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit, będą podlegały promocyjnemu oprocentowaniu w wysokości 2,7% przez 100 dni trwania promocji.

Czy można mieć więcej kont oszczędnościowych? Bo rozumiem, że tylko jedno jest w promocji. Czy wpływ 1000 zł na jedno z kont oszczędnościowych tak samo się liczy do promocji premii na 200 zł i zwolnienia z opłat, czy musi być to wpływ na konto 360?

Jest możliwe posiadanie tylko jednego Konta Oszczędnościowego Profit do relacji. W takim przypadku z opcji promocyjnego oprocentowania można skorzystać w każdym Koncie Profit założonym do danej relacji. Warunki, dotyczące promocji na rachunkach bieżących, mogą być spełniane jedynie na rachunkach bieżących, które zostały otwarte w ramach wybranej promocji.

W takim razie czy można mieć jakieś inne jeszcze konto oszczędnościowe poza tym Profi promocyjnym?

Aby założyć drugie Konto Oszczędnościowe Profit, należy otworzyć drugi rachunek w innej relacji, np. może Pan otworzyć Konto 360 jako wspólne. Konto wspólne założy Pan w dowolnej placówce naszego Banku. Wystarczy wspólna wizyta ze współwłaścicielem z dowodami osobistymi, a konto będzie działało już tego samego dnia.

Inna możliwość założenia Konta 360: Jeśli założył Pan już u nas konto, drugie konto może Pan założyć po zalogowaniu do bankowości bez wychodzenia z domu, a współwłaściciela może Pan dołączyć do konta przy okazji wizyty w placówce. Wniosek o konto indywidualne wypełni Pan w systemie Internetowym Millenet poprzez zakładkę Oferta > Konta > Nowe konto bieżące.

Czyli realnie nie ma gdzie za bardzo trzymać oszczędności nie licząc tego konta oszczędnościowego Profit?

Oprócz Konta Oszczędnościowego Profit posiadamy atrakcyjną ofertę lokat, na które może Pan wpłacać oszczędności. Zachęcam Pana również do zapoznania się z pozostałymi ofertami lokat. Na naszej stronie udostępniamy porównywarkę. Dzięki niej może Pan samodzielnie dopasować jej okres i sprawdzić zyski. Porównywarka dostępna jest na stronie Banku, wystarczy wybrać zakładkę Produkty > Oszczędności i inwestycje > Lokaty > Porównywarka lokat.

Żeby zamówić kuriera do pracy, należy podać adres pracy jako adres klienta, adres korespondencyjny, czy jest we wniosku jakieś dodatkowe pole na adres dla kuriera. Bo raczej do domu to ciężko. Zależy do jakiej godziny dostarczają.

Wypełniając wniosek proszę podać swoje aktualne dane dla Banku, natomiast jeśli chciałby Pan umówić się z kurierem w miejscu pracy, taką informację będzie Pan mógł podać konsultantowi który oddzwoni do Pana w celu umówienia wizyty kuriera.

Czy jeżeli podam nr telefonu prywatnego, który zostawiam w domu, to jak ktoś odbierze, to może podać mój nr służbowy, żeby konsultant zadzwonił pod ten nr i umówił kuriera? Wolę nie podawać służbowego jako telefon do konta. Czy ewentualnie można samemu skontaktować się z konsultantem i umówić tego kuriera?

Czy można potem zmienić jakoś nr telefonu w banku, bez chodzenia do oddziału?

Konsultant nie będzie mógł rozmawiać o Pana koncie z inną osobą, należy podać numer pod którym będzie Pan dostępny dla Banku. Oczywiście będzie Pan mógł oddzwonić w sprawie założenia konta.

Numer telefonu będzie Pan mógł aktualizować bez konieczności wizyty w oddziale, w tym celu należy zadzwonić na Infolinię, łącząc się z aplikacji mobilnej poprzez zakładkę Kontakt > Połącz bezpośrednio z konsultantem.

Źródła:
Bank Millennium

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Jedna opinia na forum; do “Bank Millennium Konto 360 w Promocji – FAQ i Opinie. Konto oszczędnościowe Profi”

 1. Arek Says:

  Moje pytanie odnośnie zamykania konta (może też się przyda):

  Ja: Dzień dobry, jeżeli zechciałbym zamknąć konto 360 to tam pewnie jest jakiś okres wypowiedzenia. Ja w takim wypadku to zrobić, żeby nie płacić prowizji. Np. jak złożę wniosek o zamknięcie konta przez Internet 1-wszego i w tym samym miesiącu jeszcze wykonam transakcję kartą i 1000 wpływu, to konto się zamknie bez problemu i bez pobierania opłat?

  Bank: Przykro mi, iż planuje pan zamknięcie Konta w naszym Banku. Poniżej opiszę, w jaki sposób może Pan złożyć dyspozycję zamknięcia konta oraz rezygnacji z karty.

  ZAMKNIĘCIE RACHUNKU

  Nasz Bank oferuje kilka możliwości złożenia dyspozycji zamknięcia konta. Dokonać tego może Pan:

  W Millenecie, w zakładce Imię i nazwisko > Wnioski i umowy > Zamknięcie konta,
  W oddziale Banku, który może Pan znaleźć za pomocą zakładki Kontakt > Oddziały i bankomaty, która znajduje się na stronie internetowej Banku Millennium,
  Na Telemillennium, pod numerami telefonów: 801 331 331 / (+48) 22 598 40 40.

  REZYGNACJA Z KARTY DEBETOWEJ

  Dyspozycję zamknięcia karty debetowej może Pan złożyć:

  Na Telemillennium, pod numerem telefonu: 801 331 331 / (+48) 22 598 40 40,
  W oddziale Banku Millennium.

  W przypadku złożenia wniosku 1-szego dnia miesiąca, rachunek i karta zostaną zamknięte 1-szego dnia miesiąca następnego, dlatego też sugeruję Panu spełnienie warunków do bezpłatności w trakcie trwania okresu wypowiedzenia. W przypadku złożenia wniosków w dalszej części miesiąca, aby opłaty nie zostały naliczone, spełnienie warunków jest już niezbędne.

  Mam nadzieję, że nasza współpraca nie zostanie zerwana. Konto 360 jest bardzo atrakcyjnym kontem na rynku, a warunki zwalniające z opłat za konto i kartę są bardzo korzystne, ponieważ wystarczy tylko jedna płatność kartą oraz wpływ zewnętrzny na minimum 1000 zł w miesiącu kalendarzowym, aby Konto 360 było w pełni bezpłatne.

  W razie dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Opinie i komentarze na forum