Biuro matrymonialne Serenada – poznanie partnera

Jak poznać odpowiedniego partnera lub partnerkę w biurze matrymonialnym? Takie pytania zadają nam zgłaszający się do Biura matrymonialnego Serenada. Pytanie niby retoryczne, jednak wymaga szczegółowego wyjaśnienia.

Pierwszym krokiem do poznania osoby samotnej jest zgłoszenie członkostwa. W tym celu należy wypełnić i przesłać ankietę członkowską, podając swoje dane osobowe, opisać swoją osobę oraz wymagania odnośnie partnera/ki. Ankieta zgloszeniowa jest bardzo prosta ale niezbędna dla kojarzenia par i Biura. Wraz z przesłaniem ankiety należy dokonać opłaty członkowskiej zgodnie z zamieszczonym cennikiem. Jeżeli te wymogi zostaną spełnione, niezwłocznie przystępujemy do doboru i przekazywania ofert. Biuro matrymonialne redaguje również ofertę nowego klienta i przesyła, zgodnie z wymaganiami do klientów biura w odpowiednim przedziale wiekowym. Oferta lub fotooferta klienta umieszczana jest w katalogu ofert, do którego wgląd mają wyłącznie członkowie biura lub osoby zgłaszające chęć członkostwa. Kojarzenie par zaczynamy od przesłania klientowi biuletynu ofert. Z tego biuletynu, wybiera on samodzielnie odpowiadające mu oferty matrymonialne i kontaktuje się z biurem w celu otrzymania danych kontaktowych. Dodatkowo, nowy klient może poprosić o fotgrafię lub kilka zdjęć wybranej osoby. Ilość wybranych ofert jest dowolna. Zawsze namawiamy naszych klientów aby wybierali kilka lub kilkanaście ofert, wtedy jest większa szansa poznania odpowiedniej partnerki lub partnera. Jeżeli klient nie nawiązał znajomości z osobami z biuletynu, systematycznie (średnio raz w miesiącu) przesyłamy nowy biuletyn ofert.

Kojarzenie par to także doradztwo matrymonialne. Tą usługę oferujemy nieśmiałym lub osobom w starszym wieku. Najważniejsze, że staramy się pomóc samotnym i jesteśmy do ich dyspozycji przez cały okres członkostwa. Jest nam zawsze miło, jeżeli nasi klienci informują Biuro Serenada o poznaniu odpowiedniej partnera/ki i zawarciu trwałej znajomości.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum