Biznes online

Czy możliwe jest otworzenie biznesu, który nie będzie wymagał biura, pracowników, magazynów, ani ligistyki? Hmm, do niedawna były do jedynie marzenia, jednak w dobie tak szybko rozwijającego się Internetu jesteśmy w stanie zrobić o wiele więcej.

Dzięki księgarni internetowej Zixo.pl, a raczej jej programowi partnerskiemu (KlubZixo.pl) jesteśmy w stanie nie tylko otworzyć swój mini biznes, ale również poznać tajniki marketingu internetowego, a dzięki temu możemy rozwijać swoje umiejętności, które sprawią, że nasze doświadczenie pozwoli nam na osiągnięcie nieco więcej niżeli pracy w mc’donal’dzsie na studiach.

Dzięki programowi partnerskiemu KlubZixo.pl mamy możliwość otworzenia swojej własnej księgarni z ebookami. Oczywiście cały proces rejestracji, jak i współpracy z Digital All (ta firma jest właścicielem Zixo.pl) jest w 100% bezpłatny… mało tego – to my tutaj mamy możliwość zarabiania.

Towarem w naszych księgarniach internetowych są oczywiście książki… ale nie normalne książki. Zakładając księgarnię internetową w KlubieZixo mamy możliwość zostania dystrybutorem ebooków, czyli książek w postaci elektronicznej.

Oczywiście nasz asortyment nie kończy się tylko i wyłącznie na ebookach. Dzięki stale rozwijającej się platformie Zixo możemy również sprzedawać aplikacji biznesowe czy też książki do słuchania, które popularnie nazywane są audiobookami. Tak wielki asortyment daje nam niebagatelne możliwości. Dzięki temu nasza księgarnia już nie jest zwykłą księgarnią internetową, a swoistym hipermarketem interaktywnym w którym każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jeśli dodatkowo posiadamy umiejętności, które jesteśmy w stanie wykorzystać podczas reklamy w Internecie, to tymbardziej powinniśmy przystąpić do programu partnerskiego jaki oferuje nam platforma Zixo.pl

Dlatego właśnie, jeśli uważasz, że Twoja wiedza z zakresu e-commerce jest stosunkowo szeroka, to możesz poważnie zacząć myśleć o rozpoczęciu swojego biznesu związanego z epublikacjami dzięki możliwościom jakie daje nam dzisiejszy świat internetu.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum