CB Radio

Przeglądając internet natrafiłem niedawno na ciekawą ofertę firmy Asken S.C, która zajmuje się szeroko pojętą radiokomunikacją, w tym na przykład radiami CB.

Na stronie firmy o jej historii możemy przeczytać następujące rzeczy:

“Od roku 1997 działamy jako spółka, której jedynymi właścicielami pozostają Mirosław Cioś i Waldemar Kwinta . Od początku naszego istnienia zajmujemy się wdrożeniami oraz utrzymaniem ruchu profesjonalnych sieci łączności radiowej. Priorytetowymi cechami naszego działania jest solidność, bezpieczeństwo i szybkość .Urzeczywistniamy je dzięki zaletom technicznym oferowanych przez nas produktów, jak i innowacyjności rozwiązań. Ważnym elementem pozwalającym realizować nasze cele są kwalifikacje i zaangażowanie naszych pracowników. To wszystko sprawia, że wizja firmy Asken realizowana jest w sposób konsekwentny. ”

Radia CB, o których traktuje ten wpis, są ostatno coraz bardziej modne. Anteny CB można zobaczyć zarówno w starych dobrych małych fiatach, jak i w luksusowych samochodach terenowych. Jest to obecnie najbardziej popularny sposób komunikacji na drodze. Radio CB pozwala poprawić bezpieczeństwo podróżującego, do tego mamy zawsze bieżące i aktualne informacje na temat patroli policji czy sytuacji na drodze, CB Radio jest legalne (nie tak jak antyradar, za który możemy dostać mandat), możemy szybko wezwać pomoc czy przygotować się na korek, albo zaplanować konieczny objazd.

Firma Asken S.C. sprzedaje CB Radio różnych marek – President, Alan, Uniden, różne modele oraz osprzęt typu anteny, kable złączki i inne. Klientom z małopolski, ze względu na lokalizację firmy w Krakowie, oferuje montaż zestawu w każdym samochodzie. Ceny są bardzo korzystne, a wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że każdy klient jest zadowolony.

Oprócz zestawów CB firma Asken S.C. zajmuje się montażem, serwisowaniem, sprzedażą taksometrów i kas fiskalnych do TAXI, produkty CAN, radiotelefony mobilne i przenośne do profesjonalnych zastosowań.

Stronę internetową firmy Asken zaprojektowało studio Laboratorium Sztuki Pi, które zajmuje się tworzeniem stron internetowych.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum