Darmowe strony

Czy warto tworzyć darmowe strony ? Mowa o zwykłych stronach , nie będących sklepami internetowymi i nie sprzedającymi niczego.

Wiele ludzi robi różnej maści strony hobbistycznie, poczynając od własnych stron domowych, poprzez różnego rodzaju blogi, a skończywszy na albumach fotograficznych. Taka grupa ludzi robi to z różnych pobudek, nie koniecznie zarobkowych.

Czy zatem warto tworzyć darmowe strony w celach zarobkowych ? Okazuje się, że na takich darmowych portalach można zrobić całkiem niezły biznes. Na czym ten biznes polega ? W skrócie , to należy wykonać ciekawy tematycznie serwis internetowy, który zapewni nam odpowiednio wysoką 'odwiedzalność’ przez użytkowników. Następnie należy zająć się marketingiem. Podstawą jest właśnie znalezienie konkretnego reklamodawcy, który zapłaci nam za to , że wyświetlimy jego reklamy dużą ilość razy. Sens całego biznesu opartego na darmowych stronach polega właśnie na zarabianiu na reklamach. Niby nic skomplikowanego, jednak, aby zarobić jakieś liczące się sumy pieniędzy, należy do wszystkiego się zdrowo przyłożyć – zarabianie w internecie nie jest łatwe.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum