DVD czy kino?

Każdy gatunek filmowy, bez różnicy czy to sensacja, thriller czy rozrywka znajduje rzeszę swoich zwolenników, dlatego też kina – mimo drogich biletów – i tak pękają w szwach. Fajnym pomysłem jest jednak kolekcjonowanie ulubionych filmów na dvd; wtedy można do nich wrócić w każdym momencie.
Oglądanie filmów to dalej ulubiona rozrywka wielu osób. Niestety, bilety do kina są stosunkowo kosztowne -zwłaszcza, jeśli mamy ochotę obejrzeć film w większym gronie. Pewnie dlatego sporą popularnością cieszą się filmy na dvd z najnowszych gatunków filmowych, jego początki sięgają przełomu 19. i 20. wieku. Pierwsze bardziej znane filmy grozy powstawały po I Wojnie Światowej, a ten rodzaj filmów dostępny już nie tylko w kinach, ale i na płytach dvd, wciąż króluje wśród gustów odbiorców. Głównym celem tego typu produkcji jest oczywiście przestraszenie oglądającego i chyba to głownie podoba się zwolennikom tego typu filmów.
Związana z filmem i generalnie kinem jest zdecydowanie muzyka filmowa. Soundtracki są bardzo znanymi utworami muzycznymi, często nie znamy twórcy tekstu ani wykonawcy, a piosenkę znamy jedynie z jakiegoś filmu. Muzyka filmowa jest najczęściej dostępna w sklepach muzycznych w postaci płyt dvd i jest fantastycznym pomysłem na utrwalenie w pamięci ulubionej ścieżki dźwiękowej.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum