Egipt last minute – niskie ceny biją rekordy!

Analitycy rynku turystycznego przecierają oczy ze zdumienia. Wprawdzie wszyscy spodziewaliśmy się, że sprzedaż wakacji w Egipcie będzie w  tym roku kiepska, ale aż tak słabego poziomu raczej nikt nie oczekiwał. Ceny, które proponują biura podróży w maju szokują i skutecznie zachęcają do wypoczywania w Egipcie, ale… no właśnie, zbyt mało osób się na to decyduje. Styczniowe wydarzenia, które miały miejsce w Egipcie zapowiadały, że Egipt last minute może bić w tym roku cenowe rekordy.

Polacy obawiają się wypoczywania w miejscu, w którym działo się tak wiele złego. Chcą mieć spokojny wypoczynek bez konieczności jego przerywania na skutek aktualnej sytuacji w kraju. W tym momencie do hotelu, który posiada ****, z wyżywieniem all inclusive można lecieć kosztem mniejszym niż 1000 złotych!

Specjaliści twierdzą, że biura podróży po prostu nie rozważnie podjęły decyzję o rezerwacji miejsc i teraz przeceny będą musiały sięgać cenowych rekordów. Jak bardzo jeszcze w tym spadną ceny ofert Egipt last minute? Z pewnością za mniej niż 1000 złotych nawet w sezonie będziemy mogli wylecieć do Egiptu. To ważna informacja dla polskiego turysty, który lubi tanio zwiedzać.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum