Galeria we wzorcowni?

Od bardzo dawna wiadomo, że podstawą każdego działania marketingowego jest pewne zaskoczenie. Firmy, które oferują rozmaite produkty starają się zaskoczyć swoich potencjalnych klientów ich niezwykłością i niepowtarzalnością. Prawidłowość ta ma zastosowanie w przypadku każdej działalności, nawet budowlanej.

Właściwie od początku słynnego boomu budowlanego na polskim rynku firmy deweloperskie starają się zadziwić swoich potencjalnych klientów niecodzienną ofertą. Jednym z przykładów niezwykłej i unikalnej na skalę ogólnopolską inwestycji jest Wzorcownia we Włocławku zrealizowana przez firmę Budizol.

Adaptacja budynków po starych fabrykach, czy kompleksach przemysłowych jest dość powszechnie spotykanym zabiegiem w świecie deweloperskim, jednak można z całą stanowczością stwierdzić, że każda tego typu realizacja jest jedyna w swoim rodzaju. W Polsce, gdzie obiekty przemysłowe w krajobrazie miejskim występują dość często deweloperzy mają dodatkowe pole do popisu. Wzorcownia Włocławek to nowoczesny kompleks handlowy urządzony w budynkach po dawnej fabryce fajansu. Swoje sklepy otworzy tam m. in. sieć Alma oraz H&M.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum