Gdzie znaleźć darmowe tapety?

Zdjęcia są posegregowane w liczne działy. W zapleczu zdjęć znajdują się wyłącznie tapety najwyższej jakości oraz występują w rozdzielczościach 800×600 px, 1024×768 px oraz wyższych. Założeniem otworzenia witryny było dać zainteresowanym do dyspozycji największą w polskim internecie bazę darmowych tapet na pulpit. Aktualnie na łamach portalu mamy możliwość przeglądania oraz ściągania na dysk kilka tysięcy najwyższej jakości obrazów – jest to w chwili obecnej jeden z największych zbiorów tapet w kraju. Wszystkie tapety są darmowe, znalezione w sieci.

Tapety są umieszczone w między innymi na następujące kategorie:

Abstrakcje – gdzie znajdziemy wszelkiego rodzaju obrazy abstrakcyjne oraz 3d.

Anime – kumulujące tapety traktujące o japońskiej sztuce animacji. Są tutaj grafiki z wszystkich odcinków mangi oraz anime

Fantasy – galeria, w której przeniesiemy się do świata fantasy, często występujące motywy smoków, elfów, wojowników oraz magii.

Film – głównie tapety na pulpit komputera promujące zapowiedzi nowych filmów.

Gry – galeria przede wszystkim dla fanatyków gier konsolowych, mnóstwo tapet z gierek takich jak np. Need For Speed czy GTA.

Kobiety – raczej nie trzeba wyjaśniać. Po prostu galeria ukazująca piękno kobiecego ciała. W innych działach znajdziemy także tapety z takimi ślicznotkami jak Brooke Buke, Alessandra Ambrosio czy Carmen Electra.

Krajobrazy, Rośliny – są to kategorie, w których znajdują się tapety ze obrazami krajobrazów, drzew itp.

Samochody – czyli to co kręci każdego faceta – wiele tapet wypełnionych końmi mechanicznymi

Sport – dział dla kibiców. Dla odmiany nie są to tylko zdjęcia piłkarzy, możemy tam znaleźć również inne dyscypliny sportu.

Zwierzęta – słodkie pieski ale też darmowe tapety na pulpit z groźnymi dzikimi bestiami.

Zawartość witryny jest systematycznie wzbogacana. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak zachęcić do odwiedzin i przeglądania zasobów witryny.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum