Heroes niepokonani

Najlepszym programem tv bierzącego roku został uznany, pokazywany również w polskiej tv serial Heroes. Mutacje genów, ewolucja, która sprawia, że ludzie odnajdują w sobie zdolności , których inni mogliby tylko pozazdrościć, to nie jest nowy temat. Porozrzucani po całym świecie, zagubieni, nie są świadomi, że ich “dary” będą musiały być wykorzystane do ocalenia świata, do obrony przed morderczym Sylarem. Taki jest wstęp do serialu. Co prawda w Polsce nie udało się zdobyć takiej oglądalności, jak “Skazany na śmierć” mln widzów pierwszych odcinków to marzenie, ale zarówno pora jest inna, jak i miłośników fantastyki chyba nieco mniej. Średnia widownia z dwóch pierwszych czwartków to 2,66 mln widzów.

W internecie jest spora społeczność, która zgormadziła się wokół serialu i wiele osób czeka na finał pierwszego sezonu, tymczasem trwają pracę nad następnymi odcinkami z drugiego.

4 nagrody z dziesięciu – Wygrana stacji NBC, która została nagrodzona przez wyróżnienia za:

“Heros”, “The Office” uznany najlepszym serialem komediowym, “Friday Night Lights” – najlepszym nowym programem telewizyjnym, a praca Aleca Baldwina przy “30 Rock” została doceniona i uznana najlepszym osiągnięciem aktorskim roku w komedii.

Inni wyróżnieni to: Michael C. Hall za występ w serialu “Dexter” – najlepsze osiągnięcie aktorskie w dramacie, “Rodzina Soprano” – dwie nagrody: za najlepszy serial dramatyczny oraz Heritage Award, “Planet Earth” stacji Discovery (najlepszy film, program specjalny i mini-serial) oraz “Kyle XY” (najlepszy serial dla dzieci)

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum