Hotel Abis – Noclegi w Kotlinie Kłodzkiej

Nazwa firmy: Hotel Abis
Adres: ul. Strażacka 28, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Województwo: Dolnośląskie
Branża: Turystyczna
NIP: 8811429936
Telefon: (74) 811-06-45
e-mail: rezerwacja@hotelabis.pl
Strona firmy: http://www.hotelabis.pl

Opis:
Hotel Abis to doskonały wybór wszystkich, których interesują noclegi w Kotlinie Kłodzkiej, a także świetne miejsce do organizacji szkoleń, seminariów czy przyjęć okolicznościowych. Hotel położony Bystrzycy – samym sercu regionu – dysponuje 85 miejscami noclegowymi, w skład których wchodzą 32 pokoje dwuosobowe, 1 pokój trzyosobowy oraz dwa dwupokojowe apartamenty, oraz pokoje specjalnie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada osobną łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do internetu (przewodowego, bezprzewodowego).
Na potrzeby szkoleń i seminariów hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić równocześnie 150 osób. Sale są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt, taki jak rzutniki i projektory. Pozwala to na przeprowadzenie w pełni profesjonalnych szkoleń, seminariów, zjazdów i tym podobnych wydarzeń. Możliwe jest również organizowanie imprez rozrywkowych w wyżej opisanych salach.
W budynku hotelowym znajdują się również: restauracja, drink bar, letni taras z ogródkiem piwnym. Istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, wesel i innych.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum