ISS Facility Services – usługi dla firm

ISS Facility Services Polska jest firmą oferującą usługi dla przedsiębiorstw, instytucji, biur w zakresie obsługi i utrzymania nieruchomości, cateringu, sprzątania i wspomagania pracy biurowej. Firma w Polsce jest oddziałem międzynarodowego koncernu działającym jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obsługa obiektów, obsługa nieruchomości, to szereg różnych usług wykonywanych w sposób ciągły lub doraźnie.More… Może to być utrzymanie terenów zewnętrznych, pielęgnacja zieleni, sprzątanie na zewnątrz budynków, konserwacja, impregnacja, krystalizacja i inne usługi dla firm jak np. koszenie, drobne prace konserwatorskie lub serwis techniczny. Doraźnie może być wykonywana deratyzacja, dezynfekcja lub dezynsekcja.

Bardzo rozbudowane usługi to profesjonalne sprzątanie, które może obejmować sprzątanie centrów handlowych w czasie normalnej pracy lub sprzątanie nocne obiektów, sprzątanie budynków, sprzątanie biurowców i sprzątanie biur, firma może również utrzymywać czystość w szpitalu i wykonywać wszelkie usługi o charakterze niemedycznym, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania jednostek opieki zdrowotnej. Higiena szpitalna, dezynfekcja w szpitalu, żywienie pacjentów to usługi wykonywane na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i preparatów czyszczących i dezynfekujących atestowanych przez Państwowy Zakład Higieny do użytku w obiektach służby zdrowia.

Catering i usługi cateringowe to nie tylko obsługa imprez, szkoleń, zebrań, ale również prowadzenie takich placówek jak restauracje firmowe i stołówki pracownicze, kantyny, żywienie zbiorowe, żywienie w szpitalach. Firma zapewnia gorące posiłki ze świeżych składników, sałatki oraz obsługę na najwyższym poziomie. Usługi firmy ISS zapewniają dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Relatywne: Inne: Zobacz też: http://www.poradniki.zgora.pl

Opinie i komentarze na forum